Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mitől van? 38+4 hkm vagyok,...

Ez mitől van? 38+4 hkm vagyok, tegnap voltam NST-n minden rendben van, de ma délután a jobb oldal tájt olyan erőssen fáj a derekam, egyszerűen nem bírok állni, ülve is nehéz. és persze nagyon nyügi vagyok.

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagy jósló vagy nemsokára szülni fogsz.:)

Idő közönként fáj vagy folyamatosan?

2013. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha felállok van hogy tompábban fáj, de van hogy iszonyúan kezd fájni, és ha nem ülök le ki sem bírnám kb 2-3 órája tart így. Jóslom volt már, menzi szerü görcsökkel.
2013. máj. 24. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
de 2-3 órája folyamatosan fáj vagy 10 percenként mondjuk?
2013. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha ülök akkor nem nagyon érzem , ha állok akkor fáj egy idő után,kibírhatatlanul. Mit tegyek?
2013. máj. 24. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj lezuhanyozni, hátha a meleg víz segít!
2013. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zuhizz le,ha nem múlik én bemennék a kórházba ha megnéznek nem árt.Viszont nagy valószínűséggel befektetnek ha még nincs itt az idő.
2013. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most sétálgattam az udvaron kicsit jobb,meg próbálom veszek 1 jó zuhanyt, remélem segít benne. Furi hogy a folyásom elég é több lett.
2013. máj. 24. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem napok ota ez megy. Szerintem pihenj le egy kicsit,nekem az szokott segiteni. 39+4hkm
2013. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!