Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Odaadod a Mikulás csomagot...

Odaadod a Mikulás csomagot péntek reggel ovis gyerekednek?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz 6.-a, és csütörtökön este jár a Télapó. Odaadod péntek reggel a gyerekednek a csomagot?

Én nem tudom hogy csináljam. Csomag is lesz meg játék ajándék. De reggel nincs idő ilyesmire, mert akkor elkésünk az oviból. Pici babám is van, hozzá is alkalmazkodni kell. Akkor halasszuk el a Mikulás érkezését délutánra vagy másnapra? Ti hogy fogjátok csinálni?

Köszönöm.


2013. nov. 29. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vagy odaadod reggel, vagy du-ra teszed a cipőjébe, mire hazaér. Utóbbival az a baj, hogy az oviban ez lesz a téma, ki mit kapott. Ha ő semmit, el lesz keseredve. Nekem is ovis a fiam, amíg bölcsis volt is megkapta reggel, du meg játszhatott vele.
2013. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nekünk van idő reggel, mert 6-kor kel és 1/4 9-kor indulunk, szóval nálunk reggel lesz a mikulás csomag az ablakban.


Ha sietnénk, akkor én 5-én este adnám oda (vagyis akkor fedezné fel az ablakban a csomit), és megmondanám, hogy a Mikulás tudja, hogy reggel sietünk az oviba, ezért itt hagyta már picit előbb az ajándékot.

2013. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Inkább elkésem aznap, de igen, odaadom. Hatodikán reggel jön a Mikulás. Ez egy ünnep, és mint ilyen, proritást élvez, nem akarom kedvem szerint módosítgatni az időpontját.


Ha pici babád van, akkor meg nem is értem, mi a kérdés. Így hogy lehet elkésni az oviból? Kilencre csak beértek, nem? Vagy tartsd otthon aznap, nem dől össze a világ.

2013. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

enyém nem kapja meg. még nem tudom, hogy 6.-a este megkapja vagy csak 7.-én reggel. nálunk ez még nem alakult ki, mert 5.-én van a szülinapja, sok ajándék lesz, mikulásra nem kap csak csokit meg gyümölcsöt, szóval lényegébe nálunk tök mindegy :D

viszont 6.-án reggel megy a mikulás az oviba, szóval fontosabb, hogy ott találkozzon vele és ott megkapja a kis csomagját mint az itthon semmiség ;)

2013. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megy oviba, hiszen akkor lemarad az ovis Mikulásról, azt nagyon nem szeretném. Nekünk 8-ra be kell vinni a gyereket az oviba. Így is alig bír mindig felkelni 6.45-kor, pedig időben lefekszik, 20.30-kor már alszik.
2013. nov. 29. 13:44
 6/21 anonim ***** válasza:

Igen odaadjuk nekik (6.5 éves első osztályos és másfél éves pici)

Kicsit keltheted előbb, attól nem dől össze a világ, nem? :))

2013. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ó, hát nem hiszem, h bánni fogja ha felpuszilgatod és közlöd vele, hogy ittjárt a Mikulás, mindjárt kipattan az ágyból ez 100% :)
2013. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én csüt. este adom nekik. Az 5,5 éves angolra jár, apa megy érte és viszi a 1,5 évest is. Mire hazaérnek ott lesznek a vadiúj szánkón az ajándékok, csokik. Az én családomban 5.-én este hozza a Mikulás az ajándékot, így van idő játszani velük.
2013. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Igen, egyrész fel lehet kelteni korábban, másrészt biztos nem ti lesztek az egyetlen család, aki Mikulás napján nem ér be 8-ra az oviba... Azért én ezt nem látom megoldhatatlan helyzetnek...
2013. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nálunk csak délután jön a Télapó, és hozza a csomagot. Akkor van idő énekelni, verset mondani a Télapónak és együtt játszani, csokizni.
2013. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!