Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkorák a gyerekeitek és mit...

Mekkorák a gyerekeitek és mit fognak kapni a Mikulástól? Nálatok mi a szokás, kb mennyit költötök Mikulás ajándékra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 éves fiam van. kap egy csomagot és mellé valami kis apróságot. De nem biztos. A mikulást nem verjük nagy dobra, az nálunk nem az ajándékról szól, hanem a csomagról.
2013. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. kb. 1000-1500 Ft-os csomagot kap. Nem a mennyiségre, hanem a minőségre megyek.
2013. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3 eves ikrek, hupikek torpikes karorat kapnak es csokikat.
2013. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4 éves a fiam. Mikulásra mi nem szoktunk sokat költeni,kap egy csomagot,amibe lesz 2 db Kinder tojás,Milka táblás,Boci táblás csoki,nagy + kicsi Mikulás figura,Milka szaloncukor,Mikulás csokinyalóka. Mellé kap még 2 foglalkoztatófüzetet.
2013. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

7 éves lányom és 5 éves fiam van. Mi előző este teszünk az asztalra a Mikulásnak egy tányér sütit, meg egy pohár tejet.Ezt ők ketten intézik. Másnap reggelre a Mikulás ajándékot tesz a csizmákba. Általában édesség, meg egy kis apróság. Nem az ajándékon van a hangsúly, hanem maga a készülődés jelenti az igazi örömet.

Van egy barátunk, aki minden évben beöltözik Mikulásnak, meg szoktuk kérni, h látogasson el hozzánk. Megbeszélt időre jön, és előtte elkezdünk énekelni télapós dalokat. A

Mikulás meghallja, bekopog.....a gyerekek meg döbbenten elhallgatnak......:)

2013. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nálunk is kis édesség, gyümölcs, és valami apróság van, egy-egy kisautó, vagy foglalkoztató. 3kisfiunk van.

VAn egy-két ismerősöm, és itt is olvastam már, hogy elég nagy összegben vásárolnak mindenféle ajándékot Mikulásra is. Kiváncsi voltam, hogy más családoknál mi a szokás. Köszi a válaszokat!

2013. nov. 10. 21:59
 7/12 gabszem ***** válasza:
22 hos lesz mikuláskor. mikulásos mesekönyvet kap meg kis édességet. sztem kb. 1-2ezer forint értékben. talán még egy adventi naptárat. nem a pénz a lényeg nálunk se és ő még amúgy is kicsi ráadásul utána pár nappal lesz a névnapja aztán karácsony szóval kap majd ugyis csomó ajándékot.
2013. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Play doh gyurmát kap,és formázó eszközöket hozzá,kb. 7-8ezer összegben.Egy tábla csoki,és gyümölcs lesz még a csomagban...

Nálunk anyuék is mindig ajándékot(játékot) vettek ilyenkor,szóval ezt a szokást visszük tovább..2,5 éves a gyerkőc egyébként.

2013. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor nem veszünk játékot,csak édesség van a csomagokban,esetleg színes ceruza.100-1500 ftot költök max egy csomagra.A lányom 3,5 éves,és a keresztgyerekeimnek szoktam venni ők,már 8,10 évesek.
2013. nov. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nekem is van még 2keresztfiam, akiknek szoktam egy kis apróságot venni.

Mi még ilyenkor a bábszínházba szoktunk elmenni.

2013. nov. 11. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!