Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy ne kapjon el...

Mit tegyek, hogy ne kapjon el újabb és újabb betegségeket 2 éf fél éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Immunerősítésre kinek mi vált be? Bölcsit kezdett októberben, gyakorlatilag 1 hetet járt, és 6 hete az van, hogy 1-2 napig egészséges és máris újra lázas... pedig az utóbbi 3 hétben már a bölcsi közelébe sem ment! 2 napja hagyta abba az antibiotikumot és ma hajnalban ismét belázsodott... segítsetek, mit csináljak?? Béres cseppet, C vitamint D vitamint kap, de semmit nem használnak.
2013. nov. 29. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

A béres cseppet akartam írni,de látom azt kapja...nekünk nagyon bejött.

Így viszont nincs ötletem sajna:(

Mondjuk ha régóta beteg,az antibiotikum is gyengíti,sajna most ilyen állapotban még fogékonyabb a betegségekre:(

Jobbulást!

2013. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly csináltuk ezt végig ovikezdéskor.Soha addig nem volt beteg, aztán elkezdte az ovit és szó szerint azt játszottuk hogy 4-5 nap ovi, két hét beteg, de még tavasszal is.

Idén szeptemberbe 1,5 hetet ment és már beteg lett.

Oktobertől van nálunk az oviba sóterápia.

Amióta jár abszolút nem beteg, és a csoportjába aki jár senki nem volt azóta beteg.

Azt tanácsolom, hogy ha a közeletekben van lehetőség, akkor heti 1x vidd el.Én szkeptikus voltam eleinte, de tapasztalatból mondom hogy tényleg hasznos.

2013. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A lányom bölcsijében is van sószoba, szerintem nem sokat ér, tavaly is volt, akkor is folyton beteg volt. De azért biztos jó valamennyire. :)

Amúgy szedte a Broncho Vaxom nevű szert, akkor nem is volt semmi baja. Abbahagyta, most másodszor beteg 2 hét alatt. Akkor egy hónapig folyamatosan kellett szednie, most majd úgy, hogy 10 napig szedi, 20 nap szünet. 2 hete felső légúti fertőzést szedett össze, ment 4 napot, most tüszős mandulagyulladása van. :(

2013. nov. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Adjatok a gyerekeknek minden nap probiotikumot, pl. normafloret, bonolact pro kidet. Az immunrendszer a bélben található, es egyszer nekem a Dr.nenink azt mondta, h a bélben kellenek a jo bacik, hogy le tudják győzni a rossz bacikat. Az én kozepsos Kisfiam is allandoan beteg, par nap ovi, 2-3 hét Itthon.

tavaly novemberben vegig kapta a normafloret,es nem volt beteg. Az idei evet is igy kezdtük.mar 2 x kapott antibiotikumot. Most reggel kapja a broncho vaxomot, délután a normafloret.

2013. nov. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja es mellére C vitamint, teában mezzel aszkorbinsav formájában, es a D vitamint.
2013. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mellére = mellé
2013. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sókamrát próbáltuk, de sajnos annyira gyenge az immunrendszere, hogy az ottani többi beteg gyerektől másodszorra kapott el betegséget, úgyhogy most már nem viszem, többet árt mint használt:( A broncho vaxont is próbáltuk, semmi eredmény. Protexint adok neki, az azt mondják jobb, mint a normaflore, eleinte azt kapott. Ezek szerint mindent kipróbáltunk már?:S

Köszi a válaszokat!

2013. dec. 1. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok,a propoliszos mézet próbáltad már?Nem tudom fiad mennyire szereti a mézet,de ez tényleg nagyon jó!

És amiről ma hallottam,hogy a virágpor is nagyon jó,hihetetlen immunerősítő, lehet kapni szárítva, joghurtba mondjuk bele lehet keverni!

2013. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kipróbálom, köszi!:)
2013. dec. 2. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!