Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet, hogy azért aludt az...

Lehet, hogy azért aludt az éjszaka nyugtalanul a kisfiam mert napközben látott sírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap dèlután elég sokat sírtam kisebb anyagi gondok miatt (a férjemnek nem fizették ki az egyik munkàjàt pedig nagyon számítottunk a pénzre), pedig SOSE szoktam. Nem veszekedtünk, semmi ilyesmi (sose szoktunk), csak én voltam elkeseredve. A férjem vígasztalt is, e hiába. A 3,5 èves kisfiam èjszaka sokat nyüszögött, nyugtalanul aludt, még mellettünk is. Nem fàjt semmije, nem volt láza, nem beteg, nem köhögött, mègis sokszor felsírt, felült, nyugtalankodott. Egyébként nagyon boldog és kiegyensúlyozott csalàdi életet élünk, nincs az ilyesmihez hozzászokva... Lehet a tegnap délután miatt volt nyugtalan?

#alvás #Nyugtalansàg
2013. nov. 28. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
"nyüszögött" még jó, hogy nem nyüszített. DD.
2013. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem kell túlaggódni! Éreztessétek vele, hogy nincs semmi probléma, mosolyogj rá nagyokat, játsszatok. :)

Nem kell magyarázkodni a tegnap miatt sem, ne gondolja úgy, hogy feltétlenül rosszat jelent sírni. Sokak nem értenek ezzel egyet, de szerintem nem kell egy gyerek előtt sem mindig erősnek látszani. Persze nem hisztire gondolok, de néhány könnycsepp elfér.

2013. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is nyugtalanul aludt, másfél éves, ráadásul hajnali öt óta fent volt, most aludt el. Lehet volt valami front, mi nem sírtunk nem is vitáztunk stb.
2013. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves vàlaszokat! Kettes, a húgom azt mondta ez nem a gyerekek problémàja, ne terheljem őket azzal sem, hogy sírni làtnak. Van egy 11 éves lànyunk is, ő is vígasztalt, de azt hittem a kicsi észre sem veszi... Nem kérdezett, hogy anya mi a baj stb., felhőtlenül játszott... Lehet tudat alatt mègis hatàssal volt rá.. Fiatal szülők vagyunk, de szerintem eddig mindent olyan jól csinàltunk, nem szeretném elrontani. Hàrmas, mi Németorszàgba élünk, de lehet... :D Én is megnéztem nem volt-e telihold...
2013. nov. 28. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Ha már azért bőgsz mert egyszer nem kapott a párod fizetést akkor mit szóljanak azok az emberek akiknek nincs munkájuk vagy ne adj Isten fedél a fejük felett és máról a holnapra élnek?
2013. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt sincs kolbàszból a kerítés, hidd el...
2013. nov. 28. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
"Kissebb anyagi gondok miatt". Te most komolyan azért sírtál mert van egy kis anyagi gondotok???? Mit szólnál, ha mélyszegénységben élnél? Elég gyenge az idegrendszered mit ne mondjak!
2013. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De szép válaszokat kaptál. Egyébként az én gyerekem is szokott NYÜSZÖGni, aminek semmi köze a nyüszítéshez :)

Nem szép dolog, de én hazudni szoktam: nincs semmi baj, csak anyának fája feje, vagy sokat ettem és most fáj a hasam, stb. Ezt megérti a gyerek, megnyugszik, tudja, hogy nincs komoly baj. Mert azt nyilvánvalóan nem érti, hogy a pénz miatt sírsz, hisz azt sem tudja, mi az.

2013. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!