Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Köhögéssel mehet hétfőn bölcsibe?

Köhögéssel mehet hétfőn bölcsibe?

Figyelt kérdés
Kisfiam a héten itthon volt, belázasodott és köhög. Orvostól hétfőre kaptunk igazolást. Éjjel eléggé köhögött meg most is, ahogy szakad föl Neki. A kedve jó, nem lázas, az orra picit folyik csak. Ezzel már vihetem hétfőn bölcsibe? Elég nehézkes lenne még pár napot megoldani, hogy valaki legyen Vele. Fertőzőnek már biztos nem fertőző.

2013. nov. 30. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van papír, mehet. Tudom, nem szép dolog, de a legtöbb anyuka viszi, ha kicsit beteg, mert repülne a munkahelyről, ha minden tüsszentéskor otthon maradna a kicsivel. Az orvos mondta, hogy közlik vele, hogy adjon papírt, mert nem tud otthon maradni a gyerekkel táppénzen. Nagy a munkanélküliség, senki sem kockáztat. Ráadásul most már az a ritka, aki nem köhög-náthás :(
2013. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát sajnos igaza van az elsőnek...

Mindenesetre a gyerek közérzete a legfontosabb, ha úgy látod, hogy nem fáj semmije, írod hogy jó a kedve is, akkor én vinném..itt csak az a bibi, hogy ha nem jön ki belőle, akkor a közösségben könnyen ráfertőződhet, és 2-3 nap múlva visszaeshet...de hát ez van...

2013. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.sajnos sztem sokkal többel kötöd be ha úgy viszed vissza közösségbe hogy nem 100%-an gyógyult mert így azért gyengébb az immurendszere és könnyebben összeszed valamit akár súlyossabbat is mint köhögés-orrfolyás!Lehet hogy most megspórolsz 1-2 napot de utánna meg lehet el kell jönnöd megint 2 hét táppénzre!Az mivel jobb??



2.Én sem örülnék ha olyan csoportba kellene vinnem a gyerekem ahol a többi gyerek köhécsel!Én pont most kérdeztem meg erről a dokinkat és az ilyen kis köhögés-orrfolyás is IGENIS FERTŐZHET!!!Én beviszem a full egészséges gyerekem és egy ilyen gyerektől mint a tied rögtön elkapja a taknyot,köhögést!


3.nállunk az oviban még egy kis vízes orrfolyás elmegy de köhögéssel nem vesznek be gyereket!


Jöhet a lepontozás!!

2013. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!