Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-3,5 éves, közösségbe járó...

3-3,5 éves, közösségbe járó gyermeketeknek milyen immunerősítőt adtok? Van aki esetleg Immunotrofina szirupot ad? Milyen, bevált?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én azt adom a 3,5éves fiamnak,és eddig nagyon bevált.Előtte rengeteget próbáltunk,semmi nem használt.
2013. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a kéz :-).


Minden nap adod vagy csak kúraszerűen?

2013. dec. 2. 08:17
 3/11 anonim ***** válasza:
minden nap,már a 2.üveggel kapja!2 hónapja nem volt beteg!Előtte hetente... mondjuk még mellé kap ilyen szintén immunerősitő lekvárt,manó manna elixir a neve,1 hónapra elegendő,5500 ft.Nem olcsó,főleg a 2 együtt,de nekem bőven megéri hogy nem beteg 2 hetente....
2013. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mi is az Immunotrofinát adjuk az ovis kislányomnak, 1x volt beteg a múlt évben, de az is enyhe lefolyású volt...nekünk nagyon bevált..
2013. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sviri válasza:
Nekünk nagyon bevált az IMMUNOTROFINA, tavaly ismertem meg, egy ismerős anyuka ajánlotta bölcsis beteges kisfiamnak (már veszélyben volt a munkahelyem). Azóta szeptembertől Március- Áprilisig folyamatosan szedjük és a legtöbb bajunk annyi volt, hogy folyt az orrunk. Ilyenkor megkétszerezem az adagot pár napra. Nincs láz köhögés, nem hiányzunk. Szóval nekünk nagyon jól működik!
2013. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is, ment a kezecske :-)
2013. dec. 7. 14:26
 7/11 Miczike válasza:
Nekünk még a doktornénink ajánlotta az ovi kezdés előtt.Tavaly az influenzát utolsóként kaptuk el, de sokkal hamarabb túl estünk rajta, mint amikor nem szedtük az Immunot.Tudjátok, hogy antibiotikummal együtt is be lehet venni?
2013. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :-).


Én nem tudtam. Úgy látom, mindenki foyamatosan adja, akkor én is adom neki márciusig, múlt hét szombat óta adom csak. Nekünk a drnő nem mondta, hogy szedjen vitamint, de 2 oldali középfülgyulladása és mandulagyulladása volt, ezért inkább adom neki.

2013. dec. 8. 07:27
 9/11 Miczike válasza:
Nekünk a doktornéni úgy magyarázta el,hogy az immuno az immun erősítő készítmény és abban fog segíteni,hogy erősödjön az immunrendszer és kevesebbszer legyünk betegek és nem multivitamin.
2013. dec. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Milyen íze van?
2014. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!