Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Disney On Ice előadás milyen,...

Disney On Ice előadás milyen, elmentek, voltatok már, mennI idős volt a gyerek?

Figyelt kérdés
Disney on ice

#Disney on ice
2013. dec. 1. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! En kb. 4 eve voltam a hugommal, aki akkor 7 eves volt. Igazabol ami mar akkor is nevetseges volt, az az ara, akkor 8000 volt egy jegy.

Egyebkent egy kisgyereknek latvanyos, csodalatos, es huu, oromszerzesnek tokeletes, en speciel halalra untam magam, az akkori baratomrol nem is beszelve, aki a felenel felallt es kiment :DD Na mindegy....

Szoval nem rossz otlet, ha a gyerek szereti a Disneyt, de keszuljetek fel ra, hogy huzos lesz az ara, es nektek valoszinuleg szornyen uncsi.

20N

2013. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam már a gyerekeimmel. Szerintem nagyobb a felhajtás mint az élmény.

Mesefigurákba öltözött emberek korcsolyáznak ész nélkül a pályán, a mesefilmek zenéjére. Nincs történet, és ha rossz helyen ülsz, látni sem látsz semmit jól, pl ha oldalra szól a jegyed.


Én biztos nem vennék rá jegyet, akkor is kaptuk, amikor voltunk.

Ja, és hideg van nagyon, hogy a jég ne olvadjon el, olyan 16-18 fok körül, kabátban kell ülni:(

2013. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egynek elmegy. 4-5 éves max élvezi mi idősebbek voltunk, de semmi extra nem volt benne.
2013. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4,5 éves lányommal mennék, megvettem a jegyeket, bízom benne jó lesz:)

Ő egy mese világban él, imádja a csillogást, a hercegnőket, a Disney meséket.

Remélem meg lesz a Húú érzése:)

2013. dec. 1. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne várj csodát, egy korcsolya pályán koriznak a mesefigurák.:(
2013. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!