Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiamra ha rászólok, hogy...

A kisfiamra ha rászólok, hogy valamit nem szabad, vagy nem engedek meg neki akkor a fejét kezdi el ütni a falba vagy a földbe. Van valakinek ötlete hogyan lehetne erről leszoktatni vagy valaki aki már hasonlót tapasztalt a gyermekénél?

Figyelt kérdés
Próbáltam szépen elmagyarázni, hogy ez fáj de már kiabáltam is vele hogy nem ezt ne tegye, de reménytelen.Amikor hisztizni kezd akkor rögtön elkezdi a fejét belevágni valamibe.Nem olyan nagyon erősen üti, de azért koppan és ha fáj is neki nem szokik le róla.Ő egyébként 19 hós

2013. dec. 1. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kell bírni, majd elhagyja ezt a szokását. A mien is így csinált ha valami nem tetszett, aztán érezte, hogy fáj....még nem elég érett, hogy megrtse mit miért és hogyan...idővel. Vígasztald és beszélj hozzá, mást nem tehetsz.
2013. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bizony dackorszak eleje. Szerintem semmit nem nagyon tudsz vele csinálni :-) Az én fiam is letérdelt multkor és fejelgette a földet, de van hogy harapja a kezét stb. Minden gyerek átesik ezen...
2014. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!