Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislányomat hogy...

4 éves kislányomat hogy lehetne leszoktatni a hisztiről? Utcán, boltban, mindenhol hisztizik, pedig most nemrég abbahagyta, de mostanában megint kezdődik minden előlről. Az oviból sem akar hazajönni velem délután.

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk itt adtak egy nagyon jo tanacsot (miutan tobb szulo is azt mondta autista a fiam..)

Hogy amint hisztizni kezd vidd haza... Mi elindultunk boltba es kihuzta a kezet nem engedtem el es jott a hiszti azonnal haz! Sehova nem johetett! Az utcasarkon nem ertunk ki szokszor (15m) es jottunk vissza... 2 hetig...

Mindig mindenrol mindenhonnan azonnal haza...

Azota ha boltba megyunk es ugyes mindig jutalom van (1 rudi, tejszelet stb)de ha nem viselkedik nincs semmi...

Most a postan akartunk venni egy tarsast ketszer kertem alljon be a sorba mert ha megint utolsok leszunk nincs jatek.. Megint kijott a sorbol mutatta hogy meg azt is meg azt is es azt is keri visszaneztem 8 embert kellett volna ismet vegigvarni... Megkerdeztem hogy mit mondott abya? Ha.kijossz a sorbol nincs jatek.. Visszapakoltam jott a hiszti szoltam hogy indulas nem akart felvettem kocsiba beraktam toporzekolt az ulesen. Lefogtam a labat es mondtam neki hogyha nem nyugszik meg az osszes jatekot kidobom... Helybol befogta a szajat, mert tudja hogy en megteszem... Mar nem csak igergetek! Nem erdekel mi az mennyibe kerult ha szereti es nem hajlando viselkedni alku targyava teszem...

Valaszthat hogy hisztizik es elveszem ami szeret vagy viselkedik szotfogad es megkapja amit ker...

2013. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!