Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lenne a legjobb ajándék...

Mi lenne a legjobb ajándék egy 1 és egy 3 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Vigyázni szoktam rájuk, nem vagyok rokon, és mivel nagyon szeretjük egymást a csajokkal, meg a szülőkkel így szeretnék nekik adni valami kis apróságot. Mivel még nincs gyerekem nem igazán tudom mi lenne a legjobb meglepi a csajoknak. Olyan ami nem is drága, de örülnének neki, a korukhoz illene?
2013. dec. 2. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Megértés, és szeretet, továbbra is. Ez minden nap hatalmas ajándék. Ők ráadásul meg is érdemlik.


A "felnőtt"világ meg mélyen szégyellje magát!!!!!!!!!!!!!

2013. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt megkapják tőlem is és a szüleiktől is minden nap. Én valami apró tárgyi dologra gondoltam.
2013. dec. 2. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

1 évesnek egy labdát, plüss állatod, pici könyvet.

3 évesnek puzzl-t, kifestős könyvet, matricás könyvet, rajzlapot +zsírkrétát

Ezeket tényleg 2-300.-Ft-ból meg lehet venni.

2013. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-3 SZÁZ?? Minimum 4-5 ezer , a felsoroltak , együtt... Hacsak nem kilós áron, turiból...
2013. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!