Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legjobb ajándék egy 8...

Mi a legjobb ajándék egy 8 éves kislánynak névnapjára?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, barátnőm kislányáról van szó, és fogalmam sincs minek örülne egy 8 éves kislány. Egy nagy plüssmacinak örülne, vagy valami mesekönyvet vegyek?
2009. szept. 30. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet plüssmaci és mesekönyv is. Mennyire ismered a kislányt? Tudod mivel szeret foglalkozni?

Én minden koroszálynak szívesen ajándékozom "kreatív" ajándékokat. Játékboltokban és hobbiboltokban egyaránt megtalálod. Üvegfesték ablakdíszek készítéséhez, porcelán malacpersely hozzácsomagolt festékkel, hogy olyanra fesse, ami neki tetszik (8 évesen lassan zsebpénze lesz/van), ugyanez kis fiókos faláda és festék változatban, azt tart benne, amit szeretne.

Nézz körül, vagy kérdezd meg a barátnődet, hogy mi érdekli igazán, abból ki tudsz indulni. És ha minden kötél szakad, menj be egy játékboltba és kérd az eladó segítségét.

2009. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérd ki a barátnőd véleményét.Az én unakahugom kilenc éves,és nemérdekli semmi ami lányos.Miért nem eggyütt választotok valamit.(a barátnőddel)A fim is nyolcéves,ő monopolit kapott,és egy családi kirándulást.Sok sikert.
2009. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!