Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Daedalonetta mennyire válik...

Kcsaba33 kérdése:

Daedalonetta mennyire válik be hányás esetén? Vírusfertőzés, és a b6 nem használt, ezt kaptuk erre az esetre. Aki már használta bevált? Megállította a hányást?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én miután beadtam még egyet hányt és többet már nem. :O Jó volt, használt!
2013. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk is bevált
2013. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálatok is vírusos bélfertőzés van? :(
2013. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen..:(
2013. dec. 2. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
jobbulást!Mi most vagyunk túl rajta,a lányomnál 5 napig tartott.Nekem szintén.
2013. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a dédalon, lányomnak is ezt adom, meg anno én is ezt kaptam ha hàny ingerem volt, vagy hánytam
2013. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is segített.Bár jó,h pont este adtam be.Rá van írva,h aluszékonyságot okozhat.NA,beadtam és kb. 5 perc múlva szinte állva elaludt.úgyhogy erre figyelni kell.
2013. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is használt, de tényleg vigyázz, mert aluszékony lesz tőle a gyerkőc, én amíg adtam mellette aludtam, mert féltem, hogy hányni fog és nem ébred fel rá. De hála az égnek utána már nem hányt :)
2013. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!