Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki használt a gyerekénél...

Aki használt a gyerekénél Dentocar tablettát bevált?

Figyelt kérdés
A 2,5 éves fiamnak kezdenek sárgulni a hátsó rágófogai,mind amellett hogy mióta foga van mossuk neki!Megemlítettem ma a védőnőnek és a Dentocart ajánlotta.Mondtam neki hogy elvinném gyerek fogászatra de nagyon tartok tőle mert a torkát sem engedte megnézni az orvosnak hátha még a szájába matatnának hisztirohamot is kapna,ismerem tudom milyen!Viszont azt sem szeretném hogy tovább romoljanak a fogai!Azt azért még megemlíteném hogy anyukámnak közel 40 éves kora óta protézise van mert gyorsan romlottak a fogai,és nekem is hiányzik már hátul 7 fogam,tehát gondolom a genetika is közrejátszik a korai fogromlásban!
2012. febr. 7. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt hittem ezt betiltották. Amikor én ovis voltam mindenkinek kellett szedni, utána meg nem is adhatták.

Rákerestem:


[link]


Nem tudom hol laktok, de én mielőtt elkezdeném adni megmutatnám egy fogorvosnak is. Mert mint írják árthat is, és nem minden területen oldja meg a problémát, főleg ha genetika is van benne.

2012. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Akkor tényleg nem értem hogy miért ajánlotta a védőnő,szerintem ezekről a dolgokról tudnia kell a védőnőnek is!

Igen,megszeretném mutatni fogorvosnak is de 99% hogy nem fogja engedni! Szemüvege is van és a szemészeten sem engedte hogy géppel megvizsgálják le kellett fogni:(

Esetleg valakinek van tapasztalata hogy mit csinálnak ilyen helyzetben a foggal?

2012. febr. 7. 16:18
 3/4 Selim a trolloló válasza:

NE!

Ez egy méreg!


Olvass utána és ne adj senkinek ilyesmit és válaogasd meg a fogkrémjeidet is!


[link]


[link]


Mind kettőt olvasd el és óvd meg a családod!

2012. ápr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket!

Nem adtam hála istennek semmi ilyesmit azóta sem a fiamnak!

2012. ápr. 24. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!