Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tescoban érdemes gyerek...

Tescoban érdemes gyerek télikabátot venni?

Figyelt kérdés
Nézte valaki mostanában a Tesco gyerek télikabát kinálatát? Vannak jó meleg, vastag, bélelt gyerek kabátok, 3-4évesre való?Milyen árban vannak? Vagy érdemesebb kinaiban szétnézni? Tavaly C&A-ban vettünk, de akkor volt oda kuponunk, most nincs, de van F&F kuponunk és beváltanám ha kapható valami jó meleg gyerek téli kabát.
2013. dec. 3. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Szokott lenni a Tesco-ban jó minőségű gyerekruha, csak nagyon drága.

Én télikabátot mindig használtan veszek (1 és 3 évesek a gyerekek). Ilyenkor csak egy szezont bír ki egy kabát, ezért én nem szeretek túl sokat költeni rá, mert irreálisan sokba kerül, és tényleg csak maximum 4-5 hónap, amit kibír. Vaterán vettem eddig kabátot a fiamnak, az egyik 990 Ft-ba, a másik 900 Ft-ba került, az elsőt személyesen át is tudtam venni, és idén télen (ez volt a tavalyi kabát) 900 Ft-ért eladtam, valaki pedig örült neki. :-) Újszerű kabátok. A lányomnak is használtan vásároltam, de neki az ebay-en (rokonok hozták haza), mert síkabátot kerestem neki, aminek a derekánál pattentos belül, és sehol nem megy be a hideg. Az picit drágább volt, postaköltséggel is 2.800 Ft volt.

Amikor így keresek kabátot, akkor én mindig azt nézem, hogy ne legyen foltos vagy szakadt. Igazából nem is lehet megmondani, hogy valaki már hordta előttünk.

Aukciós oldalakon pedig Dunát lehet rekeszteni a téli gyerekcuccokkal, és minél inkább megyünk bele a télbe, annál jobb áron lehet kifogni jó cuccokat.

2013. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor csak egy szezont bír ki egy kabát = következő télre már nagyobb méret kell, kinövik hamar a gyerekek.
2013. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már többször vettem téli kabátot és persze egyéb ruhákat is a Tescoban, nagyon meg vagyok elégedve a minőséggel, a design is nagyon szuper, és hát szerintem egyáltalán nem drága új kategóriában én éppen olcsónak mondanám, mert átlag 10.000 ft egy normális kabát C&A, H&H helyeken, és márkás boltot már nem is említek.

5000Ft-ért vettem pontosan 3-4 évesre való méretet a kislányomnak, beleszerettem, meg kell zabálni benne, és nem ez volt az egyetlen. Jó meleg, polár béléses, kapucnis. Szóval lányosból nagyon szépek vannak 5000 körül, fiúsat nem néztem...

De nekem mindig a Tescoba vezet az első utam, ha ilyesmi kell, mert mindig találok nagyon szépet, jó áron...

2013. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaz, mi kabátot nem vettünk, csak pufi mellényt, de azt nagyon szerettem. Kibírt egy telet, egy tavaszt, meg egy őszt úgy, hogy még most is hibátlan. Szóval én elégedett vagyok vele.

Láttam kabátokat most is, az árukat nem néztem, mert nekünk már van, de egy próbát megér szerintem. Főleg, ha viszonylag olcsón jutsz hozzá.

2013. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem.:)

Mi is most voltunk télikabát vásárba, nekünk 3 éves fiúnk van. És megmondom őszintén, hogy én vékonynak találtam a télikabátokat a Tescoban. Nem azok az igazi, vastag télikabátok. És ahhoz képest, hogy milyen a vastagsága, ahhoz képest pedig drágák voltak. Úgyhogy nem is ott vettük meg.

Amikor kisebb volt a fiam, még babakocsiztunk, akkor pici babákra-gyerekekre akkor nagyon jó kis kabátokat találtunk ott, de most nagyobbakra valókat én mondom, vékonyabbnak találtam. Máshol vettünk vastagabbat és olcsóbban.

2013. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyet vettem, de még szeptemberben, amikor 30%-al le voltak árazva. Szerintem jó meleg, 4 éves a fiam 110-est vettem neki.


[link]

2013. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem 10 hós lányomra a tescoban 9-12 es kabátot 5700.- volt.de nagyon jó.jó meleg szép is .csak lehet h kinövi januárra :)
2013. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen mi a tescoban vettük a télikabátot a 2 évesemnek. Jó meleg, és nem is volt drága, kb 5500 Ft.
2013. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!