Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye, hogy ennyitől nem...

Ugye, hogy ennyitől nem fázhatott fel?

Figyelt kérdés
Kislányomért mentünk az óvodába, a férjem kirakott az ovi előtt, és azt mondta parkol is le, mert látott pont egy parkolóhelyet rögtön az ovival szemben. Ez körülbelül 15-20 méteres táv lehetett. Mivel tudtam, hogy egyből kocsiba ülünk,ahol jó meleg volt, így a kislányomra nem adtam nadrágot, csak a vastag harisnyáját, egy térdig érő farmerszoknyát, és a fenék alá érő téli kabátját adtam. Mire kiléptünk az oviból, láttam, hogy a férjem csak kicsit odébb tudott parkolni, gyorsan oda is futottunk, így is kb 30-40 másodpercet lehettünk kint, és már ült is be. Ettől függetlenül egy anyuka beszólt, hogy jól felfázik így a kislány... Nem foglalkoztam vele, de azért most belém adta az ideget, hogy ennyitől képtelenség felfáznia, ugye? Nálunk 6 és 7 fok között van most...
2013. dec. 3. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Á, szerintem ettől nem fázott meg. :)
2013. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lett, nem kell egy gyereket ennyire burokban tartani
2013. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, ne aggódj.
2013. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lesz baja, csak szeretnek beszolni....
2013. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A felfázást amúgy sem a hideg okozza, hanem bakteriális fertőzés.

A hideg csak gyengíti az immunrendszert, de ahhoz, hogy "felfázzon", ahhoz baktériumot is össze kéne szednie.

De ha még történetesen a hideg is okozná a felfázást, azért nem mínusz 50 fokról van szó és nem 1 óra hosszáról, hanem pár másodpercről. Még ha percekig vártatok volna, akkor sem lenne semmi baja.

2013. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2013. dec. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!