Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ennyitől terhes?

Lehetek ennyitől terhes?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni,hogy Május 17-én volt meg a vérzésem,még vérzés közben együtt voltunk párommal,akkor nem védekeztünk...utána igen,viszont amikor elmúlt,pár napra-nagyjából a 13-15 napon együtt voltunk,védekeztünk,de csak közben huztuk fel a gumit....

Mostanában nagyon hányingeres vagyok....Lehetek terhes ennyitől??? Én még korainak vélném a tüneteket.

Köszönöm a válaszokat előre is


2013. jún. 5. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes ennyitől és ha 28 naposak a ciklusaid,akkor pont ovu környékén voltatok együtt.A következő menstruáció napján vagy,ha nem jön meg,akkor utána pár nappal csinálj tesztet és ha nem szeretnél babát,akkor ne játszatok a tűzzel.
2013. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a hányinger?? már ennyi idő után is jelentkezhet???
2013. jún. 5. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A hányinger mindenkinél máskor.A nagykönyv terhességi tüneteket, ami nem összetévesztendő a premenses tünetekkel, 6. héttől írja,..:)Szerintem nagyon kicsi az esélyed a terhességre egyébként...:)
2013. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
:D :D :D :D :D :D
2013. jún. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!