Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónaposnak lecserélnétek...

16 hónaposnak lecserélnétek az etetőszéket? Ajánlotok asztalra tehetőt?

Figyelt kérdés

Fa etetőszékünk van, párom apukája csinálta, kimásznak belőle, életveszélyes. Ahogy látom a boltiak is ilyenek. 2 gyerekem van (ikrek), egyet tudok ölbe venni, de úgy nem tudok normálisan etetni, ő se fog megtanulni így enni.

Az asztalra tehetőből nem tudnak kimászni?

Ezt néztem: [link]

A dupla ennyibe kerülősök jobbak?


2013. dec. 5. 03:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az asztalra szerelhető nem jó, nem fogjátok tudni sokáig használni, az kicsiknek való. Amiből nem tudnak kimászni az olyan etetőszékek, amihez 3 vagy 5 pontos öv is van. De ilyenre szerintem felesleges beruházni. Nekünk sima autós gyerekülés van a székre rögzítve. Olyan, aminek jó nagy oldali fogója van.
2013. dec. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:

[link]


Esetleg ilyesmi textil etetőszék?

2013. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

autós gyerekülés, ez jó :) na de azt takarítani....


Jégtánc, ilyesmink van, de ebből is kimászik a kisfiam :(

2013. dec. 5. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]


A kisebbik fiam 16 hónapos, mindig kimászott a nagy etetőtálcás etetőszékből, így kapott ilyet, mint a tesója.

A kicsúszásgátlót leszereltük, így le tud mászni, ha akar és legalább nem kell attól félnem, hogy leesik. És jó sokáig lehet használni ezt a széket. Én szeretem és a fiaim is!

2013. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ilyenünk volt.

Simán kimászott belőle.

Mondjuk én amúgy se nagyon használtam volna, nekem a baby komp vált be.

Olyan volt neki amiről lelehetett szedni a játékokat és így egy tálca maradt ott az alja meg behajtható volt így nem tudott vele elmászni, vagy a épp olyanom volt akkor olyan magasságra emeltem hogy ne érjen le a lába.

2013. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!