Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szutyejev könyvekből melyiket...

Szutyejev könyvekből melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

MI különbség és mi hasonlóság van köztük?

Van a Vidám mesék...a Miau és más vidám mesék ...A nyúl aki senkitől se félt...A sün,akit meg lehetett simogatni.

Hirtelen ezeket láttam. 3,5 éves a kisfiam...karácsonyra keresek mesekönyvet.Ezekben több történet van? Melyiket érdemes első Szutyejev könyvnek választani? Segítségeteket köszönöm!


2013. dec. 6. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy melyiket választod, mert mind nagyon aranyos- de esetleg a későbbiekre - majd lehet őket gyüjteni is.

Nekünk a Vidám mesék van meg és a Nyúl aki senkitől sem félt- és sokat olvassuk. Szépek a képek, aranyosak a mesék, szeretik a gyerekeim. :)

Egyébként kiskoromban nekünk is sokat olvasta ezeket az anyukám!! Pedig az már nem ma volt!!! :))

2013. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Vidám mesék van meg, még az enyém volt. :) Sokszor elolvasom a 3,5 éves kisfiamnak, mert nagyon szereti. Több rövid történet van benne. Szerintem jó kis könyv, és nekem is ebből olvastak a szüleim.
2013. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a Vidám mesék volt meg gyerek koromban, ma már az nincs meg, de amikor terhes lettem a fiammal az elsők között volt amit megvettem :D
2013. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Vidám mesék nagyon jó. A sün, akit meg lehetett simogatni is szuper, de az picit nagyobbaknak való, mondjuk jövőre :))
2013. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk mindegyik meg van,mindegyik szuper.

Persze a Vidám mesék a kedvenc,mert abból olvasok,ami még az enyém volt.

2013. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Akkor a Vidám mesékkel indítunk... :)

2013. dec. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!