Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom belső combján...

Kislányom belső combján születése óta szabálytalan szélű, barna folt van, ami elég nagy. Más kisgyermekének is van ilyen?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, májfolt, de azt mondják, az szabályos szélű. A neten erről a fajtáról rosszakat olvastam, és megijedtem. Olyan, mintha festékszóróval fújták volna, nem tudom jobban leírni.
2013. dec. 7. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A védőnő és az orvos nem mondott rá semmit? Kérj beutalót bőrgyógyászatra, majd mondanak valamit. Nincs jobb ötletem.
2013. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én fiamnak is van,a hasán,halvány barna szinű,szabálytalan ovális alakban.Ez májfolt,ami egyáltalán nem szabályos szélű mindig.Már 3,5 éves a fiam,még mindig ott van,de már sokkal halványabb.Az öcsémnek is van a tarkóján,már 14 éves,de picit még mindig látni.
2013. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látta bőrgyógyász?
2013. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!