Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budán nyílt Mikulás ünnepség?...

Budán nyílt Mikulás ünnepség? Rutintalan vagyok, ez lesz az első.

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni milyenre és hova érdemes menni?
2009. nov. 23. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyanokra gondolsz mint amiket a tv-ben látsz?Ül a miku és a kicsik mennek és a fülébe suttogják a kívánságaikat?


Szerintem a plázákban lesz olyan,sőt biztos:)


A&A

2009. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenekre gondoltam, csak konkrétan.
2009. nov. 23. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok okoskodni és vészmadárkodni, és tudom, hogy nagy élmény ez egy kisgyereknek, de nem biztos, hogy most pont egy bevásároló központba (zárt, emberekkel agyonzsúfolt közeg) kéne vinned a picidet az ilyen járványokkal terhelt időkben. Alternatívát nem nagyon tudok, esetleg kérdezősködj a lakhelyed környékén más kismamáktól, óvodában, bölcsiben, stb. hogy nem lesz-e helyi szervezésben valami rendezvény...


Én is erősen hezitálok, hogy az anyósom munkahelyén szervezett ünnepségre elmenjünk-e a másfél éves kislányommal... Nemrég még azt javasolta az ÁNTSZ, hogy ne szervezzenek ilyeneket.

2009. dec. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!