Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb Play Doh...

Melyik a legjobb Play Doh gyurma készlet egy 4 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Nagymama nevében szeretnék egy klassz készletet venni, de nem ismerem ezeket a készleteket.

Gyurmánk van sok, inkább az lenne a fontos, hogy minél több játék legyen a dobozban. Olvastam sütikészítőt, van sok féle. Melyiket ajánljátok?



2013. dec. 7. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy melyik a legjobb, azt nem tudom, de leírom a miénk "mit tud". :) Nekünk fagyikészítő van. A játék tartalmaz 2 tölcsért, 2 kelyhet, két kis kanalat, egy lyukas kanalat (nem tudom "igaziból" mi funkciója). 3 karja van, az egyik darálja a gyurmát (a cukordíszt a fagyira), a másik nyomós fagyit csinál, ezek alá más edényt is lehet tenni. A harmadik kar alá lehet tenni a kelyheket, tölcséreket és ahogy nyomja bele a fagyit (kétféle formát lehet választani), forog, tehát csavarja. Egy kis tortaformázó is van hozzá, ami kukacokat, gyertyákat csinál. Maga a szerkezet pedig tele van mindenféle formával, amibe bele lehet a gyurmát nyomni, így lehet virágokat, kekszeket, macit, mogyorót, stb-t csinálni, kb. 20 féle forma van. Annyi a baja, hogy csak lágy gyurmával érdemes használni, mert a keményebbet elég nehéz átnyomni a gépen. A fiaim szívesen játszanak vele, 5 éves és 14 hónapos, a nagy kapta tavaly.
2013. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a 3.szülinapjára vettünk olyan készletet, amit az első írt.

2 éve Karácsonyra egy nagy doboz Play doh gyurmát vettünk neki, nagyon sok gyurma és forma volt benne, de olyat azóta sem láttam :-(

2013. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát sütikészítős, olyan van a lányomnak, 3 éves, IMÁDJA<3 lenem teszi egész nap azzal van a fene enné meg. hajtogatni a ruhákat persze már nem szereti:D
2013. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végül egy shaker készítő készletet vettem, nagyon sokat vaciláltam, nehezen döntöttem.

2013. dec. 8. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!