Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vélemények a Pipi-popo babáról?

Vélemények a Pipi-popo babáról?

Figyelt kérdés

Megköszönném, hogyha leírnátok a véleményeteket, megéri-e ilyen babát venni egy 3,5 éves kislánynak.

Elég borsos az ára, 15 ezer forint, és nagyon bizonytalan vagyok, hogy nem-e hülyeség.

A reklámban ahogy bemutatják, nagyon aranyosnak tűnik, de például lehet-e hozzá kapni plusz ruhákat (mert a lányom imád babát öltöztetni), vagy plusz pelenkát. Milyen kiegészítői vannak stb.

Köszönöm előre is.



2013. dec. 9. 10:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem éri meg.Tartozékai az 1 ruha ami rajta van,1 pelenka,3 cumisüveg,a hallgató,és a szuri.
2013. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szerintem borzasztó, mi mindig jókat fanyalgunk a reklámon :) Először is neve: Pipi Popo!!!! :))) Az Istenért!!!

Aztán meg: az a por, amivel etetni kell, meg a pelenkák, amiket összepisil, hány nap alatt futnak zéróra, és hol, illetve mennyiért lehet beszerezni a "pótalkatrészt"?

Végül de nem utolsósorban: miért kell egy babának bepisilni, miért nem KÉPZELI EL az a gyerek, hogy bepisilt a baba? Szóval szerintem egy tipikus karácsonyi néplenyúlás...

2013. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
jaj,bocsi összekeverem egy másik babával ,ehhez nem tartozik cumisüveg,és injekció.De nem éri meg.
2013. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az egy baromság, szerintem. Ebből az összegből értelmes babát is tudsz venni, nem ilyet, amelyiknek kipirosodik a punija....A reklámjától is rosszul vagyok! Találsz biztosan sokkal szebb babát is!
2013. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább Baby Born-t, vagy Baby Ananbellt (ez utóbbi aranyosabb, szebb szerintem). Ezekből van millió féle, árban is biztos találsz olyat, ami megfelelő. És rengeteg féle kiegészítőt, ruhát tudsu majd venni hozzá (újonnan pl. a Müllerben hatalmas a választék Baby Born ruhákból), de használtan a neten is fogsz tudni venni! (Pl. Vatera, teszvesz)


Egyébként szerintem az evő-ivó-pisilő funkció totál felesleges. Nekünk is tudna ilyet elvileg a Baby Bornunk, de igazából csak elpazarolja a pelenkát. Olyat is olvastam, hogy a "tápszer" amivel eteni kell, nagyon nehezen tisztítható ki a babából, aztán meg belepenészedik, stb.

2013. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm, meggyőztetek :) pipipopó kilőve :)
2013. dec. 10. 17:45
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha még nem lennél meggyőzve, gondold el az a lötty végigmegy a baba testén belül, teljesen nem ürül ki, hány nap alatt romlik, büdösödik bele, bepenészesedik a belseje. Legalábbis szerintem.
2013. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

Istenem mennyi nagyon okos ember! Nem kell valamit ennyire lefikázni, amit 1 nem is tudtok, 2 sajnáljátok valakitől, aki megteheti, hogy megvegye.

Pipi Pópó: Nem kell így hívni a babát kedves válaszoló!

A bőre hasonlít egy baba bőréhez.

Ahol az "étel" átfolyik ott tisztítható és mivel nem ételt eszik igaziból így a színezékes víz nem is romlik meg!

Pelenka: pelenkát bármilyet lehet rá tenni a legolcsóbb tesco midiből is.

Úgy van kiképezve, hogy nem megy tönkre benne semmi, ha netán mégis akkor 2 év csere gari van rá.

A baby bornnal vagy annabellel vagy new bornnal szemben ez legalább csinál is valamit.

Azért kell bepisilnie, mert a kicsi lánykák szeretnek Anyukásat játszani és attól, hogy valamit megtanul rendesen, attól nem hülyébb lesz, tehát összegezve kedves hozzáértők. Vagy pénzetek nincs rá és sajnáljátok, ha másnak van, vagy foggalmatok nincs miről írtok véleményt, csak hozzászóljatok és okoskodjatok! Nézzétek már meg a férjeteket a hálóban, mert unatkozik :)

2014. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó válaszoló Te is nagyon okos vagy.(legalább is ezt hiszed magadról)Első válaszoló vagyok,én is megvehettem volna a lányomnak,de nem ért annyit a baba,elég silány volt az árához képest.A másik meg mi másnak hívná a kérdező a babát,amikor konkrétan ez a neve. :D


[link]

2014. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%

Konkrétan? Akár bélának is! Azért, mert pipi popó a márkaneve még nem kell úgy is hívni :DDDD

A silány minőségről meg szerintem foggalmad sincs :D Most engem pont nem érdekel ki milyet vagy hogy vesz, de kb olyan, mint ha egy mercedest vagy egy bmw-t silányoznál le. Gondolom az auchanos műanyag baba neked a porsche :DDDD

Legalább ne fokoznád :D Menj el egy Galaxyba és bontass már ki magadnak egyet és nézd meg mielött írsz valamiről :DDDD

2014. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!