Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi elmaradasa (lassan 2...

Menszi elmaradasa (lassan 2 hete), surubb kremes folyas, nehezen elerheto mehszaj, de sajnos 4 napja - teszt. Velemenyek? Lemondhatok ebben a honapban a babarol?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Azért még ne mondj le róla. Milyen tesztet használtál? Csak egyfajtát? Tény, hogy ilyenkor már minden tesztnek mutatnia kéne, de azért láttam már cifra dolgokat. Tesztelj holnap reggel első vizelettel egy Qupido teszttel. Hőgörbéd esetleg van? Ha van megnézném :) Pontosan hányszor teszteltél az elmúlt 4 napban?
2009. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos h kimutatj mert ha később volt a pé és a beágyazódás akkor..még ne mondj le én se mondok nekem másfél hetes késés és semmi drukk nekünk
2009. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem megjött 14 nap késés (és negatív teszt) után...
2009. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. valaszolo: Az elmult 4 napban csak 1x teszteltem,hetfon,egyfajta teszttel,de szerintem valami gyengebb minoseguvel..angliaban elek,szerintem itt nincs qupido teszt,de majd nezek masikat. Csak en mar nem remenykedek annyira. :(


2.valaszolo: Igy van drukk nekunk,kivanok neked + tesztet!! :)


3. sajnalom,hogy megjott neked,remelem minnel elobb sikrul osszehozni a babat.Bar nekem soha nem kesett ennyit.

2009. jún. 19. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!