Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik webáruházból érdemes...

Melyik webáruházból érdemes most karácsonyra játékokat, gyerekcuccokat venni, Hol vannak jó akciók? Utálom a tömeget, és időm sincs elmenni vásárolni a gyerekektől.

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Íratkozz fel a hírlevekere (Tulli, Galaxy, Regio, Gulliver, Tudatos szülők, stb) ha az akciók érdekelnek. Én ezúttal a Tullitól rendeltem végül. Azt csináltam, hogy a kiválasztott játékokat bepakoltam a kosrába 2-3 webshopban is, és ahol a végösszeg a legkisebb volt, onnan megrendeltem :)
2013. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó ötlet! :)
2013. dec. 9. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit az első írt, jó ötlet. Még a Játéknetet is nézd meg, mert jó akcióik vannak (Bár lehet, hogy ugyanaz van a Tulliban is) Az is szempont lehet, hogy ha valamelyik webáruháznak van a közeledben személyes átvételi pontja, akkor tudsz spórolni a postaköltségen is.

De megmondom őszintén, jelenleg a Müller és az Auchan a legolcsóbb, bár ezek ugye nem webshopok.

2013. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mackójáték nagyon jó árban vannak a játékok 6000ezer Ft felett ingyenesen szállítanak 1-2 napos szállítási idő.
2013. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!