Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovodai fizetős foglalkozások?...

Ovodai fizetős foglalkozások? Néptáncra jár a kiscsoportos lánykám, és ma 3 percet késtünk, az óvónénije nem engedte be, miközben nagycsoportosak jóval később is csatlakoztoak. Ne legyek felháborodva?!

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Nos, elég sok helyen van olyan, hogy késes eseten nem lehet resztvenni a foglalkozáson.

Ha a nagycsoportosok később is be,ehetnek, az azert is lehet, mert nekik később kezdődik a foglalkozás.

Lehetsz felháborodva, de sok értelme nincs. Az óvónővel kellene beszélni.

2013. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Közös a foglalkozás. Igazából többségében nagycsoportosak járnak.
2013. dec. 11. 09:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Na es az ovoneni mit mondott?
2013. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én igenis megkérdezném, hogy ez akkor most hogy is van.

Te fizetsz valamiért, aztán nem engednek be????!!!

Ha senkit sem, akkor még hagyján, bár az sem fer, ha ki van fizetve, de hogy mást igen, téged meg nem, az tényleg felháborító.

2013. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon mérges vagyok, mert a gyerek nagyon elszontyolodott és szerintem az is volt a cél. Mi általába 9 környékeén visszük, gyakran utána. Mondtuk az óvónőnek hogy mindketten 10-től, vagy 11-től dolgozunk (de este későig fent vagyunk mert mindketten tanulunk is, reggel is korán kelünk pont ezért) viszont ha a gyerek édesen alszik nincs szívem kirángatni az ágyból. Ő egy jó alvó. Délután is képes 2-3 órákat aludni. Az óvónő azzal érvel, hogy "mert az iskolában is..."DE ADDIG MÉG 3 ÉV VAN!
2013. dec. 11. 09:46
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem előre fizetünk, hanem akkor amikor megy be.
2013. dec. 11. 09:48
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

"Nagyon mérges vagyok, mert a gyerek nagyon elszontyolodott és szerintem az is volt a cél. Mi általába 9 környékeén visszük, gyakran utána. Mondtuk az óvónőnek hogy mindketten 10-től, vagy 11-től dolgozunk (de este későig fent vagyunk mert mindketten tanulunk is, reggel is korán kelünk pont ezért) viszont ha a gyerek édesen alszik nincs szívem kirángatni az ágyból. Ő egy jó alvó. Délután is képes 2-3 órákat aludni. Az óvónő azzal érvel, hogy "mert az iskolában is..."DE ADDIG MÉG 3 ÉV VAN!"

Ez mennyiben kapcsolódik a kérdéshez???

2013. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A nagycsoportosoknak meg még annyi sincs, akkor őket miért engedték be?

Én ezt azért feltétlenül megkérdezném.

Szerintem szemét dolog amit csinálnak.

2013. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Hat nálunk volt olyan, hogy az összes évfolyammak ugyanazon a napon volt a foglalkozás, csupán 10-10 perces csúsztatásokkal. Tehat életedre levetítették a kiscsoport kezdett mondjuk 9kor, a középső 9:10kor, a nagy pedig 9:20 kor - igy hangolták ossze a koreográfiát.
2013. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak annyiban, hogy már óvoda kezdetén jeleztem, hogy mi úgy dolgozunk, hogy többnyire 5 után tudunk a kislányért menni, épp ezért nem siettetjük őt reggel, mert így is tovább bent van, mint egy rendes munkaidő. Azb egyik óvónő (pont az amelyik ma nem engedte be a gyereketa táncos foglalkozásra, amit nem is ő tart) megjegyezte, hogy érkezzen korábban, mert az iskolába is 8-ra kell menni. Az óvodánk kapujára íviszont ki van írva, hogy fél 10-ig kell megérkezni és most a tánc kapcsán ezt kicsinyes bosszúnak érzem (annál is inkább mert ő is látta, hogy látom, hogy nagycsoportosak akkor érkeznek és fizetik és mennek be).
2013. dec. 11. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!