Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányás, hasmenés. Nektek mit...

Hányás, hasmenés. Nektek mit írt a doki? Esetleg praktika?

Figyelt kérdés
A smectát nem akarja meginni a lányom,amúgy tényleg iszonyú az íze.Ti mibe rakjátok?Normaflort adtam neki de még mindig megy a hasa,hányás 2 napja nincs.Ja 3,5 éves.
2013. dec. 12. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Almát reszelek és abba teszem a smectát. Csak pár kiskanálnyiba keverem, egy fél kávéspohárnyi sincs az adag, így megeszik.
2013. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normafloretól nem fog elmúlni a hasmenése. Én széntabletátt szoktam neki adni, de szépen iszik és nem hány akkor szoktam is hagyni hagy jöjjön ki aminek ki kell. Fiam már rá van szoktatva a mézes fokhagymára, így nekünk az is nagyon bevált, de ez gyerek függő mert nem csodálom ha nem eszi meg. Smectát szörpibe vagy esetleg lekvárba (magát a port) próbáld esetleg be keverni hátha úgy jobb az íze. Esetleg ha tudod akkor beszéld meg vele, hogy ha megissza kap valami finomságot. (a finomság, szörpi, már nem fog rosszabbítani az állapotán, viszont éri némi boldogság, főleg ha amúgy diétán van 2 napja) ét csoki szintén jó hasfogó. (esetleg ha van még a közeli boltban étcsokiból készült télapó akkor szívesebben elfogyasztja)
2013. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A hasmenés segít kiüríteni a szervezetből a vírust, ezért a mi dokinénink nem ír fel rá semmit. Amit javasol: normaflor, diéta pár napig / párolt rízs, ropi, rengeteg folyadék/, rendes táplálkozás fokozatos bevezetése.

Én kisfiam 3,5 éves szintén, ugyanezzel a betegséggel van most otthon, 2 napig volt hasmenése, ma már teljesen jól van, de a diétát még tartanunk kell vasárnapig, illetve addig fokozatosan növelni az étel menyiségét csak.

2013. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lereszeltem az almát,beleraktam,két kanállal sikerült beletuszkolnom.Azt mondta,ő nem kéri így az almát.Már régóta szeletekben eszi.Van itthon ét csoki,az sem jött be,de azért köszönöm. :(

Mégis marad a diéta és a normaflore,hátha jobban lesz,szerencsére iszik sok vizet,és kekszet is eszik,meg tört főtt krumplit evett egy kis paradicsommártással,azt kért hozzá.

Csak azért aggódom,mert születése óta,nálunk még sosem volt ilyen.. :(

2013. dec. 12. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 évesem sem eszi meg s smectat, barmit csinálok. Viszont ő megissza a Hipp Ors 200-at!!! Én is 2-3 nap elteltével szoktam neki adni. Iszonyat rossz ize van, de ő ugy issza mint más s vizet.
2013. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
doktornénink pont nem javasolta a paradicsomos ennivalot ilyenkor .
2013. dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Dedalonettet és Lactív baby-t vagy Normaflore-t javasolt.
2013. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* vagyis Lactiv Kid-et
2013. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!