Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányás hasmenés! Tegnap ota...

Hányás hasmenés! Tegnap ota nem jött ki belöle semmi. De mégsem akar enni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 éves a fiam. Csütörtök hajnalban kezdödött. Minden kijött belöle, kapott B6 injekciot meg hasmenésre gyógyszert. Tegnap már nem volt se hányás se hasmenés, és ma sem. Tegnap evett 2x fél szendvicset meg pár banán karikát. Ma 2 túrórudi s kész.... Inni csak gyümölcslevet hajlandó( szivoszálast) de kikészülök hogy nem eszik semmit.... még azt sem amit szeret.... úgye nem szárad ki?

2013. dec. 8. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igyon sokat, akkor nem fog kiszáradni.

Az ételt kínálgasd neki, de ne erőltesd, nyugi nem fog éhen halni.

2013. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Már teljesen kétségbe vagyok esve.... hogy nem eszik...

Inni is többször keveset iszik, s igy össze számolva nincs meg egy liter....

2013. dec. 8. 13:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én másfél évesemnél ugyanez volt, de ő szerencsére ivott. Laktózmentes tápszert kapott, azt hajlandó volt meginni, és nem jött ki belőle. Mondjuk nem tudom hogy egy 3 éves gyerek megissza-e, de az orvosunk szerint az kíméli a gyomrot.
2013. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát mivel vasárnap van, s kisvárosban élek ahol nincs nyitva gyógyszertár, nem tudok laktóz mentes tápszert szerezni, meg nem is inná meg :(
2013. dec. 8. 13:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Ropival kukival kinalgasd,hátha,vagy tedd ki elé és mikor kell akkor kiveszi.
2013. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már megvolt az is, ilyenkor fogta a tálat és kivitte a konyhába hogy nem kell...
2013. dec. 8. 15:10
 7/16 anonim ***** válasza:
nekünk ez lassan 2 hete lezajlott,én is nagyon aggódtam.Nálunk szombaton kezdődött,és következő hét csütörtökig tartott,enny idő alatt 3x evett.Végülis a folyadék pótlás a fontos,engem ezzel nyugtatott az orvos.Azt hittem egyébként,hogy nem mer enni,mert fél,hogy hányni fog.De elkaptam én is,és tényleg nem kívántam a kaját.
2013. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó , most egy kicsit megnyugtattál, most jöttünk haza az ügyeletről, s annyit mondtak hogy mivel 17 kiló, 106 cm, nem fog elfogyni, probáljam legalább itatni...
2013. dec. 8. 16:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki keresztül ment rajta és tényleg nem kívàntuk a kajàt. Nálam ès a fiamnàl pl hasgörcsöt okozott a szilàrd kaja. A lényeg, hogy igyon. Az én fiam a tàpszert kihànyta holott tejfehérje allergiàs és speckò tápszert kap. Inni nagyon sokat ivott de csak a Hipp narancsos bogyòs teàt fogadta el. Màig sem értem miért, mert csak vizet szokott inni. Van a Hippnek egy bébiitala ORs200/OSr200 mindig összetèvesztem Van belòle almàs ès sàrgarépás. Àsvànyi sókat tartalmaz. Nekünk azt ajànlotta a doki kiszàradàs megelőzésére.
2013. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát a férjem is elkapta....

Az a bébi italt kipróbálom...hátha... szóval akkor ne nyegtessem étellel....

2013. dec. 8. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!