Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislánynak mit vegyek...

6 éves kislánynak mit vegyek ajándékba karácsonyra?

Figyelt kérdés

Bocs, ha zavar valakit a kreativitásmentességem. 2500 ft körüli értékben gondoltam.

Köszi :)


2013. dec. 16. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a 6 évesek már szeretnek csinosak lenni, meg ügyeskednek, én hobbirendelés.hu-n rendeltem a lányomnak egy hajkrétát..:) Igen..:D Bele kell fogatni egy tincset végighúzni a hajon, és olyan színű lesz, hajmosásig tart, semmi káros anyag, vagy roncsoló. Itt a szünet, a szilveszter, jó móka lesz..:) 2890 Ft volt. Illetve ő még kap üvegfestéket, ez is nagyon jó móka, anyuka segíthet, közös program, én is imádom..:)


Remélem sikerült segítenem..:)

2013. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi lemaradt, hogy 4 féle színű hajszinező van benne (pink, kék, zöld, és lila azthiszem) . Pontosabban a webcím hobbyrendeles.hu :)


Ja és az üvegfesték is megvan bőven 2500 Ft-ból is akár..:)

2013. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami kreatív dolgot vagy könyvet.


Játékneten nézz körül:

Colour Splasherz: Színváltós ékszerek - jeges csillogás készlet


Klixi Mixi 50 db-os műanyag építőjáték



[link]

2013. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó, köszi, ezek tök jók! :)
2013. dec. 16. 13:50
 5/5 anonim válasza:
plüss, csoki. :P
2014. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!