Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudom felragasztani a...

Hogy tudom felragasztani a csillagokat egy fehér harisnyára? Ünnepségre kell. Sürgős!

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Kétoldalas ragasztóval, azt utána le is tudod szedni. Vagy ragasztópisztollyal, de azt a harisnya bánja.
2013. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen a harisnya anyaga?
2013. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kétoldalas ragasztóval próbáltam, de mivel vékony nylon harisnya, ezért az elszakítja. Esetleg más?

Technokolt gyártanak még?

Most másodikos a fiam, és neki kell.

2013. dec. 20. 15:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bánod, hogy ki kell dobni utána a harisnyát, próbáld meg a pillanatragasztót.
2013. dec. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azzal próbáltam már, de vele összegyűrődik, és amikor felveszi nem nyúlik úgy. Ja és a bőréhez odaragasztja. Lehet, hogy kétoldalú ragasztó lesz, de arról lehullnak a csillagok. A fiam hópehely lesz, és éppen havazik. :)
2013. dec. 20. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Színtelen vagy fehér körömlakk?

Régen azzal javítgattuk a nejlonharisnyát, szerintem bele fog ragadni a csillag.

2013. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A lakk jó lenne, csak nem tud annyi időt egy helyben ülni a fiam, hogy meg is száradna. marad a kétoldalas padlószőnyeg ragasztó.
2013. dec. 20. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
ne a fiadon ragaszd, húzd rá vmire, tömd ki, pld összehengerített törölközőre, és úgy körömlakkal
2013. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap volt a karácsonyi ünnepély. A lányom és a fiam vékonyabb nejlonharisnyában léptek fel; voltak olyanok, akik hópehelynek öltöztek be, azokra úgy tűzték rá a csillagokat a harisnyára.
2013. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!