Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valami házi praktikát orrdugul...

Valami házi praktikát orrdugulásra?

Figyelt kérdés
hiába fújok az orrába tengervizes orrsprayt,majd porszivózom,de úgy is bedugult marad az orra. Mivel lehetne kidugitani?
2013. dec. 21. 10:01
 1/8 gelazso ***** válasza:
orvoshoz vele
2013. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hagyma.

Vagy a Nózi, de azt nem tudom hány éves kortól használhatják.

2013. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is egésznap porszívózom az orrát, ahogy kipucolom az orrszívót máris szívhatnám újra. Én még bekenem baby luuf balzsammal, mentolos, gyógyszertárban lehet kapni. Meg csöpögtetek az orrába nasivin stift-et.
2013. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem doki tanácsolta sós kamillatea gőzölés és be vállt!
2013. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
félbevágott hagyma az ágya alá amikor alszik!
2013. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudni, hogy mitől dugult be az orra?Nátha, nyálkahártya duzzanat, orrmandula duzzanat, allergia pl? Mert ettől is függ a megoldás!
2013. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tengervizes spray helyett jó meleg vízzel szoktam az orrát kívülről felmelegíteni a kezemmel, ez szokott segíteni. Ha orrdugulás van, akkor a Fenistil cseppeket használom (de ez vényköteles). Viszont ami mindig van otthon: hagyma. Fel kell kockázni egy hagymát, beleteszem egy kis szütyőbe, és odateszem az ágya közelébe. Jó erős hagymaszag van olyankor mindenhol, de olyan jól tisztítja a légutakat, hogy bőven megéri. (Ráadásul még a levegőt is megtisztítja, mert magába szívja a káros anyagokat.)
2013. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Napi 3x életkornak megfelelő Nasivin orrspré. A tengervizes oldat segít oldani a váladékot, de az orrnyálkahártya duzzanatot nem szünteti meg. Nekünk így mondta az orvos:

Tengervizes orrspré, 10 percre rá porszívózás, utána rögtön Nasivin (persze ez utóbbi csak napi 3x). Főleg alvás előtt segít, hogy kapjon az orrán levegőt alvás közben.

2013. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!