Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a neve annak a sátornak...

Mi a neve annak a sátornak amibe be tudnak ülni a gyerekek játszani? 17 hónapos lánynak jó ajándék, vagy még korai?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

teljesen jó, sátor a neve. vagy nem erre gondolsz?

[link]

2009. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi erre,csak azt hittem van valami spéci neve:-).
2009. nov. 27. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Játszósátor.Ezen már én is gondolkodtam (szintén 17 hónapos,de fiú)csak nem tudom,hogyan lehet ezt fixen rögzíteni.Az én gyerekem biztos magára borítaná.

(a fenti is 3 éves kortól ajánlott,gondolom nem véletlenül)

2009. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi a kislányom 1 éves szülinapjára vettünk játszósátrat. Nagyon-nagyon imádja a mai napig! :-)

Mi ezt vettük: [link]

Ez is IKEA-s, de vannak ablakai így nem áll meg benne a levegő.


19 hós kislány anyukája

2009. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót vettünk most 16 hónapos kisfiamnak karácsonyra. Az kika-s (nálunk nincs ikea, csak kika), és inkább kisház, mint sátor, van két ajtaja, ablakai és kis kosarak a játékoknak (mint a kosárlabda kosarak). Szerintem imádni fogja, jó ajándék:)
2009. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok,akkor ez lesz:)
2009. nov. 27. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is ezt vesszük 16hos fiunknak,csak kis müanyag labdákat nem találok neten::(,de hüen keresem.Szerintem tuti jo ajándék:)
2009. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsónak: nem ezt keresed?:))))

[link]

2009. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!