Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tesco-ban kapható, Active...

Tesco-ban kapható, Active megnevezésű síruházat mennyire vált be? Érdemes megvenni, mindennapi használatra 4 és 6 éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Leírás szerint víz és szél álló.
2014. jan. 2. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem semmi bajom a tesco-s ruhákkal, ez a síruha sem lehet rossz, bár nekünk mi kaptunk mindent, de ha mégsem így lenne, akkor onnan venném meg.
2014. jan. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem, konkrétan volt egy fehér alapon színes csillagos kabát ami nagyon tetszett. De amikor jobban megnéztem elég vékonynak tűnik napi használatra. Síelni, korcsolyázni megfelelő, épp erre van kitalálva az ilyen ruházat, hogy ne süljön meg benne a gyerek ha állandóan mozog.

De volt egy másik fajta kabát is, amiben cipzárolható polár bélés volt, az valahogy jobbnak tűnik mindennapi használatra.

2014. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!