Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindennapi használatra milyen...

Mindennapi használatra milyen kinyitható kanapét érdemes venni 2 éves kisfiú mellé?

Figyelt kérdés

Mi mindennap ezen aludnánk, így a vázának és a matracának is tartósnak kellene lennie, viszont mivel van egy kisfiunk, nem szeretnénk nagyon drágát, illetve kényes anyagút. Nektek mi vált be? Tudtok ajánlani valamilyent? Ha tudtok, légyszi linkeljétek be a képet is.

Előre is köszönöm a segítséget.


2010. dec. 18. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne
2010. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, itt vettük a vaterán, házhoz hozattuk. Nagyon kényelmes rajta aludni, hatalmas kinyitva, a gyerek köztünk alszik. Ágyneműtartó van alatta, bele fér a 2 paplan 2 párna, 2 kispárna lepedő!

Tiszta bőrszövetből kértük, így ha leönti a gyerek, koszos lesz, ezen pelenkázom ha lepisili csak letörlöm nedves mosószeres ruhával és

tiszta! Nagyon szépek a díszpárnák! Ez kitart akár 5-10 évig is, csak ajánlani tudom!


[link]

2010. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves Második!


Köszönöm a képet. Azt még megkérdezhetem, hogy a két fekvőfelület matraca egyforma puhaságú e?

2010. dec. 18. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van,évek óta használjuk.nagyon kényelmes.szennytaszító szövettel vettük,így ha valami ráömlik,nem szívja be az anyag,csak le kell törölni.ettől függetlenül van rajta ágytakaró.ezen tényleg nem fáj az ember háta,nem nagyon puha,nem kemény,pont jó.egyforma a két része az ágynak méretre és puhaságra is

2010. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!

Szennytaszító vagy a gondtalanul, folttalanul szövettel vettétek? Elnézést, hogy visszakérdezek, mert ez utóbbira írja, hogy csak le kell törölni.

2010. dec. 18. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
szennytaszító szövettel.akkor még nem volt a második variáció,azt nem ismerem.
2010. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most megnéztem,ugyanaz a kettő.nekünk is azt mondták,hogy csak vizes ruhával le kell törölni.amíg kisebb volt a fiam,lehányta az ágyat nem kicsit,és tényleg csak le kellett törölni,nem szívta be.nekünk a zöld van, a párna meg bézs.nem akartuk,hogy az egész zöld legyen.mondjuk azt nem tudom egy vörösborfolttal milyen lenne,azt még nem próbáltam
2010. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Azt hiszem, holnap délelőtt megnézzük a márkaboltot. :-)

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek!

2010. dec. 18. 13:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, ebben sima szivacs matrac van, belül kemény, ott alszik a férjem, kívül puha, en azon alszom jókat!
2010. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!