Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes elcaplatnom a Keletiné...

Érdemes elcaplatnom a Keletinél lévő Hada üzletben, ahol csak gyerekcucc van? Tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés

Kéne pár dolog most a lányomnak, és mondták hogy ott egy helyen van minden, és szép cuccokat lehet kifogni...sima hétköznapi dolgok is kellenének, meg vmi szép koszorúslány-ruha jellegű is, mert megyünk esküvőre nemsokára...

Neked mi a tapasztalatod?

köszi



2014. jan. 5. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Az darabáras, ha jól tudom.

Inkább a 14. kerületi HÁDÁba menj, ott 2700 HUF/kg a ruhák ára, de a neten utána tudsz nézni.

HADA központja egyébként.

2014. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a lányod. Ahogy én tapasztaltam, 4 és 8 éves kor között szinte semmi nincs. Alkalmi ruhák nagy része olyan, mintha egy 20 éves akarná fölvenni szilveszteri buliba, nem pedig egy kisgyerek. Én nem megyek oda többször, miután párszor fölöslegesen elmásztam odáig.
2014. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

aha, köszi, pont ettől féltem én is....akkor nem megyek.

Elsőnek köszi, igen az nincs is olyan messze tőle, akkor lehet ott megpróbálom..:))

2014. jan. 5. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom csoporttársának az anyukája sűrűn jár oda,mindig jól betud vásárolni(igaz nem olyan olcsó,mert db áras,5 évesek a lányok)
2014. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Új feltöltéskor érdemes oda menni, nyitásra, akkor sok jó dolog van, de egyből elkapkodják. Ez mInden hónap első szerdajan van, de csak akkor menj, ha bírod a tömegnyomort es az egy órás sorban állást a pénztárnál.
2014. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, óvodás korosztálynak szinte semmi nincs, és ami van, az se annyira olcsó. Ha időd engedi, próbálkozz kilósban.
2014. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, köszi a válaszokat, végül ma elmegyek a kilósba inkább, mert megnéztem a honlapot, és látom, hogy most lesz a Keletinél új töltés, biztos találnék azért ezt-azt, de ahogy egy válaszoló is írta, arra se idegem, se időm, hogy erre egy egész napot rászánva ott álljak órákat..köszönöm a sok választ!
2014. jan. 6. 07:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon drága:(

Egy h&m-es sütiszörnyes póló tetszett meg,amikor megláttam az árát,azt hittem "lehidalok". Használtan volt 1490 ft,úgy,hogy a nyaka ki volt nyúlva:(!

2014. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

aha, hát igen, azért 1500Ft egy kis pólóért ami már elnyűtt, nagyon sok...:-((

Én elmentem tegnap a kilósban, és ott 3000/kg, csak reggel nyitásra oda kell menni..irtó nagy, női ruhából tényleg állati nagy fazon, és méretválaszték van, sima póló/nadrágtól az alkamiig, még mennyasszonyi ruha is van....elég sokan vannak, de a nagy tér miatt ez csak a pénztárnál realizálódik az emberben....hát a gyerekruhákról lekéstem, mert mire végignéztem a nőit, addigra elvittek minden jó gyerekcuccot..azért 2 póló, és 1 szoknya adódott, meg magamnak egy alkalmi ruci..:-)) Máskor egyből a gyerekrészhez fogok menni, és nem szöszölök a női/férfi ruhák közt...

2014. jan. 7. 08:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!