Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen órát vegyek egy ötévesnek?

Milyen órát vegyek egy ötévesnek?

Figyelt kérdés
Keresztfiam öt éves, nagyon okos, és érdeklik a számok, meg az óra már, az anyukájáék vettek neki egy kis ébresztő órát, de nagyon szeretne még egy kis karórát, ezért gondoltam most névnapjára megveszem neki. De nem tudom eldönteni milyet vegyek, digitálisat, vagy simát, szilikonos, vagy szövet szíjasat? Nem akarok neki drágát venni, csak valami kis játszani valót, amit otthon hordhat, addig amíg suliba nem fog járni, és nem kap egy komolyabbat.
2014. jan. 6. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
én szilikonos-digitálist javasolnék..:)
2014. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 6 évesen kaptam az első karórám, ami egy sima mutatós óra volt, tehát volt kismutató és nagymutatója. Igaz, ez 1980-ban volt.
2014. jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérdés, hogy az óra leolvasása is érdekli-e, vagy csak maguk a számok? A rendes, analóg óra fejlesztés szempontjából jobb, azon megtanulhatja leolvasni a mutatók állását, meg lehet tekerni, állítani is. De te ismered a kisfiút, gondolom tudod, milyen az ébresztőórája, amit szeret. Én arra alapoznék.
2014. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!