Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újpesten tudtok jó gyerekruha...

Újpesten tudtok jó gyerekruha turit?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A Rózsa utca - Nyár utca sarkán van egy (a 100 Ft-os mellett, ugyanannak a 10 emeletesnek az aljában), ott néha ki lehet fogni jó darabokat, ezzel szemben is van egy turi, ott is vannak gyerekruhák, bár azokat még nem néztem. Van még egy babaturi az István úton is, az Okmányiroda után ha mész a posta felé ott is van egy a házak aljában, bár ott sem vásároltam még.

Nemrég nyílt egy turkáló az Árpád Üzletház mögötti Match helyén, bár ott sem voltam még, de gyerekcuccok is biztos vannak ott.

2014. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú köszi :)
2014. jan. 7. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha raersz, akkor a 14.keruletben van a HADA nagykerje, ahol kisemberek is vasarolhatnak.

3000.-/kg a ruhak ara. En ma voltam bevasarolni, gyonyoru szep ruhakat vettem es 3teli szatyorral jottem ki 7500forintbol.

2014. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még egy eszembe jutott: a Tél utca elején (Tél-Pozsonyi sarok / Horizont ház) az újépítésű ház aljában is van valami használt babacuccos bolt (nem nagyon van kitáblázva, ha nem gyalog megy el előtte az ember észre sem lehet venni), ugyan még ott sem jártam (nekem ez messze van), de egy ismerős anyuka mondta, hogy ott még új, bontatlan játékok és címkés ruhák is szoktak lenni.
2014. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jan. 7. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!