Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 6 év lesz a 2 gyerekem...

Ha 6 év lesz a 2 gyerekem között, attól leszünk mi még "normális" család?

Figyelt kérdés

Nyilván közös játék már nem lesz (mármint a tesók között), félek, hogy a 2. szinte egyke lesz, hiába van ott a nagyobb, mégis egyedül nő fel.

Van ennek így értelme? :(


2014. jan. 8. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van! A bátyám és köztem 12 év van és az első pillanattól imádjuk egymást!
2014. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nana hogy van!!! Hajra!!!
2014. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne viccelj!!Szerintem leginkább rajtatok múlik(mármint a nevelésen)hogy milyen kapcsolat lesz köztük!
2014. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, a bátyám és köztem 6 év és 2 hónap van, és rengeteget játszottunk együtt, állati jó tesó! És azt hiszem nagyon szép családom van :-)
2014. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát, a bátyám és köztem 6 év és 2 hónap van, és rengeteget játszottunk együtt, állati jó tesó! És azt hiszem nagyon szép családom van :-)

Hogyne lenne értelme!

2014. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7 év van a két gyerkőcöm között, ráadásul különböző neműek. Mi normális család vagyunk, és a gyerekek sokat játszanak együtt. (mondjuk nem így terveztük, kettejük között több babát elvesztettem, már le is mondtunk a tesóról, mikor sikerült) És igen: VAN ÉRTELME!
2014. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10 év van köztük, és imádják egymást, teljesen normális család vagyunk. A nagy dajkálja a kicsit, játszik vele, a kicsi meg felnéz rá. A programszervezés viszont nem egyszerű és egyre nehezebb lesz.:)
2014. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Miért ne lenne közös játék? Ne beszélj butaságokat.6 év nem olyan sok,még én is játszottam a 18 évvel fiatalabb öcsémmel,sok helyre vittem,csak már máshogy játszottunk.Nem lesz két egykéd,ezt csak azok mondják akik 1-2 év korkülönbséggel potyogtatják a gyerekeket,és azért mondanak ilyet,hogy magukat nyugtassák,hogy az a jó. Pedig hidd el semmivel sem jobb,sőt az anyukának és a gyerekeknek is megterhelő.
2014. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, kedves előző, én 1 -2 év korkülönbséggel potyogtattam a gyerekeimet, de nem szoktam ideológiét gyártani a kis korkülönbségről. Van rálátásom kis és nagy(obb)korkülönbségre, az elsők és a 6. gyerekközött pl 6 év van. Már igazi nagyként védik, óvják a picit, rájuk lehet bízni, eldajkálják,megnyugtatják. A korban közelebb álló tesókkal meg együtt játszanak. Bármelyik felállás jó lehet.
2014. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Köztünk 8 év van nővéremmel, és nagyon jó testvérek voltunk. 11 évig egy szobában laktunk, és folyton játszott velem, velem fürdött (vagyis barbiztunk és pancsoltunk) meg mikor idősebb lett a hajamat csinálta, sminkelt (úgy játékból) meg én is "kisminkelhettem".


Elmondhatatlanul jó volt hogy nagy tesóm van :)

2014. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!