Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adott egy apa (barna haj,...

Adott egy apa (barna haj, barna szem) egy anya (fekete haj, barna szem) nincs szőke a családban. Mégis 2 gyerek, az egyik szőke, kék szemű; a másik szőke, barna szemű. Arcilag sem hasonlók! Az apának új családból új gyerek, tiszta apja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne a volt feleség lehetséges hogy megcsalta és mástól vannak a gyerekek?Elég csalfa asszonyka volt,szeretett félrelépni.
2009. nov. 30. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán a külső hasonlóságra-vagy különbségre-elég veszélyes egy megcsalási vádat alapozni...pl rengeteg gyerek haja szőke kicsinek,és felnőttkorukra sötétedik be.A kék szem nem feltétlenül a szülőktől,hanem távolabbi felmenőktől is öröklődhet.
2009. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Attól függetlenül, hogy az apa és az anya sötét hajú szemű még hordozhat olyan géneket ami a világos hajat és szemszínt örökítheti.

Tehát nem biztos hogy volt félrelépés.

2009. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim sötét hajúak,szemüek,bőrüek a hugom szintén.Én kék szemű,világos barna (kisgyerekként szőke) hajú és elég világos bőrü vagyok.Ezeket a tulajdonságokat a nagyszülőktől is lehet örökölni.
2009. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apukám fekete hajú, barna szemű; anyukám barna hajú, barna szemű. Én szőke hajú, barna szemű vagyok; hugim szőke hajú, kék szemű. Apai nagyszüleim szőke hajúak és kék szeműek...
2009. dec. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez így tényleg hihető.De viszont itt több geerációt visszamenve sincs egy szőke sem.Sem az anya sem az apa családjába.

Az új kapcsolatból származó gyerek viszont barna hajú és barna szemű.És tiszta apja!!

2009. dec. 1. 08:05
 6/8 bucibabuci ***** válasza:
100%

A férjem fekete hajú barna szemű (gyerekkent és most is) én gyerekkeén szőke most barna hajú vagyok.

Megszületett a lányunk fekete haj barna szem sötét bőr pont mint az apja.Erre az egész falu azt kérdezi biztos a férjedtől van hisz nagyon fekete.

Megszületett a fiunk, annya fajta, szőke kék szeme van ( kék szemét anyósomtól örökölte,a mi csaláunkban senkinek nincs és nem is volt kék szeme.) Erre megint megkérdezi biztos hogy a férjedtől van nagyon szőke.

nemrég (akék szemű) anyósom fogta, a szomszéd meg azzal kezdi honnan szedte az anyja ezt a kék szemű fiút :() Mindenki kötekedni akar

2009. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apasági vizsgálat?
2009. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolkozunk az apaságin,csak tudod 120ezer forint lenne,és hát nincs annyi pénzünk,hogy csak úgy kiadjunk ennyi pénzt...
2009. dec. 7. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!