Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislányom ma ráharapott...

5 éves kislányom ma ráharapott a szájára belűlről. Estére már nagyon feldagadt a kis szája és belűl nőtt egy nagy pukli ami fehér lett. Mi lehet ez? Hogyan kezeljem? Ovodába se vigyem amíg el nem múlik? A gyors válaszokat nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak afta. eleve volt egy aftaja es arra harapott ra, az nem lehet? semmi problema nincs vele, egyebkent olyasmi mit a herpesz
2009. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ez tényleg nagyon gyors volt:-) Látni nem láttam hogy lett volna de persze minden lehet.Mivel kezeljem hogy gyorsan elmúljon?
2009. dec. 1. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha afta-es valoszinu, hogy az-akkor vegyel a gyogyszertarban egy uveg Glykosept-et, recept nelkul kaphato, par szaz ft.nagyon jo gyogyszer, en mindig azt hasznalom, mikor ilyen van a szamban.Eloszor fogmosas utan egy kis pohar vizbe csepegtess 40 cseppet es azzal oblogessen, plusz utana meg fulpiszkalora csopogtess egy par cseppet es ecseteld be neki a feher reszt. Nagyon fogja csipni, de jo gyogyszer, 2-3 nap, es teljesen elmulik.
2009. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a Glikoseptet ajánlom! Gyerekkorom óta használom! Még torokgyulladásra is jó, enyhébb esetnél a 40cseppes vízzel gargalizálni, erősebb gyulladásnál pedig kockacukorra 10csepp, napi 3-szor.


8hetes baba anyukája

2009. dec. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elso vagyok, kiskorom ota van aftam, es meg soha nem kezeltem semmivel, altalaban egy par nap alatt elmulik ugyanannyi idon belul mintha valamival kezelned
2009. dec. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!