Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam letapadt, szűkületes...

Kisfiam letapadt, szűkületes kukiját felszakította a sebész orvos, azóta kenegetjük, és szépen fel is lehet rajta húzni a bőrt, de mi lehet a kukija bőre alatt keletkezett fehér dudor?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy ödéma?
2011. aug. 29. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


nekünk csak a háziorvos húzta picit hátra egy hónapja. Nagyon megrémültem, mert picit vérzett is neki. Utána Apa felfedezte a kis dudort amiről Te is kérdezel. Na ekkor végképp végem lett. (Sajnos unokaöcsémnek vágni kellett és egy hétig csak ordított szegénykém). Pont vidéken voltunk mikor felfedeztük a dudort, megbeszéltük, hogy hazamenetelünk után első lesz a doki meglátogatása. (1 hétig voltunk távol) Mire mehettünk volna dokihoz szerencsénkre eltűnt!Nem is voltunk azóta sem dokinál, sem védőnőnél, hogy rákérdezzek mi is lehetett ez. De egy biztos 1 hónap alatt a kisfiamnak teljesen hátra lehet neki húzni mindenféle erőlködés nélkül. :D

A kicsi tegnap előtt volt 16 hónapos

2011. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez egyszerűen felgyülemlett faggyú lehet a letapadt vékony bőrréteg alatt. A fiamnak volt ilyen, neki nem kellett „felszakítani” a dolgokat, de egy vékony, átlátszó bőrréteg fedte majdnem az egész makkot, ezalatt egy pukliban összegyűlt ez a fehér dolog. A doki azt mondta, semmi gond, fel fog szívódni – és így is lett. (Persze lehet, hogy nem felszívódott, hanem kiürült onnan, ezt nem tudom. :)
2011. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. Ezen az oldalon írnak róla: [link]
2011. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!