Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 év után megyek vissza...

5 év után megyek vissza dolgozni, gyerekek mellöl, biztos nehéz lesz? Nem lehetek egész nap velük, nagyon aggodók értük. Veletek is volt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint 7 éve vagyok itthon, fél év múlva megyek dolgozni. Egy felől már nagyon hiányzik a meló, a felnőtt társaság, másfelől pedig ugyanígy érzek, és nem tudom hogy fogunk "boldogulni". Biztos nehéz lesz de majd belerázódunk.
2014. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1- mintha én írtam volna!!

Én is 7éve vagyok otthon, és jövö év elején megyek vissza- amit egyrészről végülis várok, másrészről meg iszonyúan félek is tőle....

FÉlek, hogy hogy tudok majd visszailleszkedni,majd újra teljsíteni, félek a gyerekek miatt, hogy velük mi lesz, ha nem leszek állanódan itthon, hogy várjam őket az oviból stb. Mennyire viseli majd meg őket? Azon agyalok, mi lesz velük, ha betegek lesznek, ki lesz velük, vagy majd a nyári szünetekben.... nagyon aggódok.

Egyenlőre nem is akarok rágondolni.

Szívesen itthonmaradnék GYet-en, de hát az ember álla felkopik attól a nagy pénztől. :(

2014. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Föleg ha betegek attól aggódok ,hogy majd mi lesz?Állandóan nem maradhatók itthon.
2014. jan. 14. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is félek a betegségektől. Mert egyszer egyszer oké, de sokszor nem tom meddig tolerálja a munkahely.

Maradhatnék gyeten, de ha belegondolok kiesik még 3-4-5 év a melóból, addigra már idősebb is leszek, mi van ha nem lesz melóm? Sokkal nehezebb lesz vissza illeszkedni, bár én ettől már most is tartok. Majd lesz valahogy :D

2014. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!