Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány kg volt a kisfiatok,...

Hány kg volt a kisfiatok, amikor 4-es méretű pelusról 5-ösre váltottatok?

Figyelt kérdés
Gyanítom azért folyik ki a pisi, mert váltani kellene, de a 4-es 18 kg-ig van, gondoltam jó sokáig elég lesz majd, de most néztem az 5-ös meg 11 kg-tól van, nem tudom, tanácstalan vagyok.

2014. jan. 20. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 12-13. De attól is függ, milyen pelust veszel, a Liberóból pl. kisebb az 5-ös méret, mint mondjuk a Pampersből, vagy a DM, Müller, Penny saját márkásból.
2014. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amint alulról elérte a következő méret súlyhatárát, mindkét gyereknél. A lányom 9,5-10 kg, de most váltottunk éjszakára 5ös Liberora, mert rengeteget pisil, nem volt már elég a 4. Napközben még jó a 4.
2014. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 4-essel fejeztük be a pelenkás korszakot, mindkét gyerekkel 12 kg-osak voltak akkor.
2014. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyél 5-ös pelust, az jó lesz.

10 kilóstól az 5-öst használjuk, mert a 4-esből kifolyt a pisi.

2014. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is kipróbálom, 11 kg körül van a kisfiam (20 hónapos) Aldis Mylove pelusból folyik ki, viszont a Pampersből (németországból hozza nagybátyám nekünk) abból a 4es tökéletes, igaz, h látszatra nagyobb is mint az Aldis..
2014. jan. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!