Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 5-6 év körüli kislánya...

Akinek 5-6 év körüli kislánya van, szokott panaszkodni a kislányod, hogy fáj a nunija?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem...

Lehet, hogy koszos kezzel torolte magat es sikerult osszeszeedjen valamit? Vagy a popsijat nem torolte ki rendesen es elore maszatolodott a szeklet? (az eleg komoly gyulladasokat tud okozni!) egy gyerek nogyogyasz lehet erdemes lenne ha nem mulik el vagy tul surun mondogatja!

2014. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

5 éves. Néha sebtében töröl az oviban, nem elégalapos és mire hazaérünk du, ki van pirosodva. Kis krémezéssel megoldjuk. Ja, meg egyszer megütötte a szeméremcsontját és pár napig azt is fájlalta. De más gondja nem volt még, hál istennek.

Ahogy ismerem magamat, ha bármi ilyen jellegű jelzést kapnék tőle, azonnal megpróbálnám kikutatni az okot és megoldani a dolgot, nem hagyna nyugodni, és pláne nem várnám meg, hogy rendszeresen panaszkodjon - az azért szerintem durva lenne.

2014. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4,5 éves, sokszor nem törölközik meg wc után, és akkor kipirosodik neki. Nem panaszkodik, hanem vakarózik, bekrémezem neki, attól elmúlik.
2014. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 lányom is van, de fájdalomra nem panaszkodtak még. Az már volt, hogy a kisebb mondta, hogy a pisiléskor csíp, de mivel aznap többet ivott, a gond estére elmúlt.


Tiszta pamut bugyit visel? Rendesen meg tudja magát törölni wc-használat után?

2014. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nőgyógyászhoz járunk vele sajnos, mert hajlamos az összenövésre. Ott nem mondtak semmit erre, gondoltam, hátha más okosabb a témában.

Gondoltam, hogy összefügghet az összenövéssel, illetve olvastam, hogy ilyen korban indul be az ösztrogén-termelés, esetleg amiatt?

2014. jan. 23. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Osszenovesre?

Ezt nem ertem! Kivul vagy belul faj a nunija? Esetleg a szemeremcsont?

Dokinak jeleztetek?

2014. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak gyakran ki kell törölni a fehér trutyit a nunijából, különben begyullad. Gyereknőgyógyi látta, a nyálkahártya termeli ezt a trutymót, nem kóros, de el kell távolítani tiszta olajjal vagy betadinos vízzel. Ha tisztítom, akkor nincsen gond. Nagyon odafigyelek rá, mert sokat küszködtünk húgyúti fertőzésekkel.
2014. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi az az összenövés???


egyébként nem lehet hogy gyulladása van? az tényleg fáj.

2014. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!