Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te 2 éves kislányod megengedi,...

Te 2 éves kislányod megengedi, hogy kitöröld a punciját a nagyajkak között?

Figyelt kérdés
Az enyém elkezd visítani és nem engedi, hogy kitöröljem neki. Vajon azért, mert fáj neki? Gondolkodom, hogy elviszem dokihoz. Nemrég kórházban volt és ott rákérdeztem a dokinál és neki meg nem ellenkezett. Nem értem mi van most.
2014. jan. 12. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is akkor nem engedi, ha fáj neki. Nézd a bugyiját, nincs e folyása, vagy nem-e büdös.
2014. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A pelenkán néha van fehér folt. Meg most is mintha valami fehéret láttam volna az ajkai között, de egyszerűsen képtelen vagyok megnézni neki. Akkora erő van benne. Az utóbbi időben 3 antibiotikum kúrát kapott. Valószínű felborított neki mindent.:(
2014. jan. 12. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sjanos könnyen lehet hogy gomba muszáj elvinned orvoshoz. A másik mindenképp nézd meg. sajnos vannak esetek amikor ez nem kivánságműsor le kell fogni és meg kell nézned mi a helyzet. simán lehet már ilynekor is gomba, föleg antibiotikum utám, meg kell mutatni a gyerekorvosnak vagy gyermeknögyógyásznak.
2014. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapásból gyermek nőgyógyászhoz vidd.

Megnézi, kívülről kenetet vesz, nem nyúl be a lyukába. Lányomnak írt rá kenőcsöt, 1 hét alatt rendbe jött.

A házi orvos kanestent javasolt, de semmi sem ért, inkább elvitt gyermek nőgyógyászatra. Ott mondták is, nem mindenre jó a canesten...

Inább kenet, s akkor tudják mi a baj, mivel kell kezelni célzottan.

2014. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A biztonság kedvéért vidd orvoshoz.
2014. jan. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy csak a popsikrém van neki ott?Próbáld meg fürdésnél óvatosan,de ha krém,az nem igazán jön ki fürdésnél.Én popsitörlővel töröltem ki olyankor nekik óvatosan,de egy időbe az én lányaim se engedték.
2014. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem használunk már krémet, csak ha kipirosodik a feneke.
2014. jan. 14. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Na, elvittem dokihoz?
2014. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!