Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Tescos fa vasútpályák...

A Tescos fa vasútpályák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
Kislányomnak nézegetem, láttam van kifejezetten kislányos is, és érdekelne, hogy milyen minőségű. Vagy inkább az ikeás?
2014. jan. 31. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ha az alap csomagot veszed elég jó, de ha kiegészítőt is szeretnél később hozzá, nem fog teljesen passzolni, vagy csak fél óra kínszenvedés után, talán... nekünk egy alap van két átjáróval, és kaptunk alagutat, és gyalogos felüljárót, de konkrétan nem egymáshoz valók, egy kis görbeség van benne, és ez egy kisgyereknek nagyon zavaró. az ikeásat nem ismerem, de amúgy kedvelem a termékeiket. ezt a vasútpályát kaptuk, de én nem vennék már hozzá többet.
2014. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alapszett van nekünk az nagyon jó,kompatibilis az ikeással,echornnal,brioval!
2014. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekunk kiestek a kis osszeillesztesek a tescosbol. Ikeas es brio is van, azok jok. Tescos gagyi minoseg sjanos.
2014. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk egy hatalmas ládányi készletünk van, a legnagyobb része Tesco-s. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, jó minőségű, gyakorlatilag elnyűhetetlen, illesztések simán passzolnak, stb. Igaz, mi már vagy 5 éve vettük, azóta lehet, hogy változtattak rajta??? (pl. milyen kieső illesztéseket említ az előző válaszoló, a miénk még egyben van fából faragva.)
2014. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

én sem tudom milyen illesztésekről beszél a 3-as mert nekünk is olyan van ami a sínnel egybe van vagyis úgy van a fasín kifaragva pedig mi nem 5 éve hanem 1 éve vettük

2014. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!