Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen minőségűek az Abrick...

Milyen minőségűek az Abrick szettek (tűzoltó rendőr építkezés stb) most lesz 2 éves a kisfiam, szülinapra lenne?

Figyelt kérdés
Néztem a lego duplot dehát feleannyit tudnék venni neki ugyanannyi pénzből mint az abrick szettből mondjuk. Jó e vajon vagy olcsó húsnak híg a leve? Neten venném megnézni nem tudom sajnos.
2013. jún. 3. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, változó.

Mi 1 éves szülinapjára vettünk a kislányomnak egy nagy, 50 db-os készletet. Az nagyon jó volt. Nagyok voltak a kockák, ha összerakta fel is tudta emelni, nem esett szét.

Tavaly 2 évesen kapott egy másik készletet, 123 db-os, nagyon jónak tűnt, de csalódtunk :-(. Kicsik a kockák és annyira nem lehet összerakni, hogy képtelenség egybe tartani :-(. Mi is ezt netről rendeltük.

2013. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem melyik volt a 128 dbos amit másodjára rendeltetek? Én most nem építőkockát szeretnék hanem ilyen szettet az végülis nagyobb elemekből áll és lesz belőle tűzoltóállomás pl. azonkívül meg csak emberke meg autók vannak hozzá. (ez lenne főleg a lényeg mert az emberke-autózás vonalon mozgunk most nagyon van építőkockája is de még nyilván nem tud belőle úgy kifejezetten konstruktívan építkezni)
2013. jún. 3. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy busz van.Azt össze kell pattintani, ember szét nem szedi többé.Van hozzá egy utas és egy sofőr.Az ülésben kialakított helyük van de nem lehet benyomni mint pl egy legot vagy kockát, csak beteszed.Így amikor tolja a buszt,azonnal eldőlnek a figurák.Van még 3 kocka csomagként ábrázolva.Azokat viszont rá lehet nyomni a buszra, vagy felhajtjuk a hátsó ajtót és bedobáljuk.Ajándékba kaptuk, nekem csalódás volt, a kisfiam se nagyon szereti.A nagyobb szetteket nem ismerem,de ez után nem is vennék.
2013. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


Most nem tudom belinkelni, de ha holnap is jó, délután megkeresem és belinkelem.

2013. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!