Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak hatalmas a hasa...

Kisfiamnak hatalmas a hasa olyan mint a póknak sokat puppol es naponta 4 5 laza szekelete van es folyton sír hogy éhes. Mi lehet ez van valami járvány?

Figyelt kérdés
Vigyem orvoshoz.Mar régebb óta sìr hogy éhes és szinte minden étkezés után kakilnia kell.Kezdek megijedni mi lehet ez..
2014. febr. 1. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Részletek? Kora? Mit eszik, mennyit?
2014. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
8eves es eszik mindent szendvicset fott etelt mindent megeszik gyakorlatilag óránként eszik.es rengeteget kakil es puppol.reggeli utan masfelmiraval ujra ehes es neha sir annyira ehes hogy rogton adjunk neki enni.nem cukros megemrtem tobbszor a cukrat.edesseget nem is eszik nagyon.alapbol se ugrak erte.
2014. febr. 1. 12:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a puppol???

Nincs is ilyen szó.

2014. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 zabmester ***** válasza:

De, van ilyen szó :) Amikor én voltam gyerek, nekem mindig így mondták a szüleim, de fura így leírva látni, meg már ezer éve nem is hallottam senkitől ezt a kifejezést, mostanában a pukizik a használatos errefelé, de ahogy látom, van, aki még használja így is.


Kedves kérdező, szerintem mutasd meg orvosnak, azért napi 4-5 kaki nem biztos, hogy normális egy nagyobbacska gyereknél.

2014. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A puppol pukizik szerintem, mivel a kakilás után írta, már csak ez a logikus is...

Nem lehet valami allergiája? Vagy ami még eszembe jutott, tudom, kissé morbidnak tűnik, de nem lehet férges? Nincs kisállat a közelében, lakásban?

Akkor szokott ez lenni.

2014. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a férgesség jutott eszembe, bár akkor le lenne fogyva a sok evés mellett.
2014. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igy van puppol az azt jelenti szellent.en liszterzekenysegre vagy feregre gondolok bar allat nekunk itthon nincs.csak szomszedba.de nem feltetlen kell fogyni ha ferges.most olvasgatok errol forumokban.
2014. febr. 1. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, a lisztérzékenység a legvalószínűbb. Tipikus tünete a puffadás, a pókhas, az állandó hangos bélkorgás, éhségérzet, hasmenéses vagy laza széklet, vashiány.
2014. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen ez van ez a bélmorgás is van neki ha fekszik iszonyat hangos!elviszem hétfőn mindneképp.és emiatt lehet ennyire éhes?óránként eszik!
2014. febr. 1. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Intoleranciának is lehetnek ilyen tünetei. Azóta kimerült, mi okozta ezeket?
2023. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!