Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha egy 7 éves kisfiún...

Normális ha egy 7 éves kisfiúnak már időnként merevedése van?

Figyelt kérdés
Közösségben ez zavarja őt, nyáron nem mer együtt fürdeni a kerti medencében a játszótársaival.
2007. okt. 10. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Normális. Bár azt nem tudom, mit lehetne tenni, hogy ne zavarja ennyire.
2007. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, teljesen normális. Idővel hozzászokik, és megtanulja kezelni a helyzetet... Addig meg nem tudom, hogy mit lehet tenni...
2007. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normális. Szerintem nyugodtan beszélj a nőgyógyászoddal vagy a gyerekorvossal, ő biztosan tud adni tanácsot. Fontos, hogy a gyerekkel is beszélj róla ne érezze ettől magát "különcnek"! Mond, hogy ez természetes dolog,és hogy társainál is lesz, csak náluk valószinű majd később. Ezenkivűl NE GONDOLJON RÁ!
2007. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már a 6 éves fiamnak is van, sőt, már tavaly is volt, amikor 5 és fél éves volt. általában reggel, de épp valamelyik nap emlitette, hoygha csókolóznak egy filmben, akkor bekeményedik, és feláll neki.

Szóval, mindenképp lehet 7 éves korban.

2008. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most eszembe jutott ez a kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..

Lehet, hogy gyakrabban kellene WC-re mennie. Akkor ritkábban fordulna elő és nem zavarná. Egy gyereknek önfeledten kell pancsikolnia, nem?

2017. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!