Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos lesz a kislányom,...

20 hónapos lesz a kislányom, mikor visszamegyek dolgozni. Hogy kezeljem, hogy könnyebb legyen neki?

Figyelt kérdés
Már bölcsis fél éve, szereti. Itthon viszont szinte csak anya, ölben, olvasunk, játszunk. Ha van egy kis dolgom, azt apjánál sír, nagyon el kell bolondítania, hogy ellegyen vele. Ha megyek éjszakára dolgozni, akkor kiosonjak, vagy mindig búcsúzkodjunk, és majd megszokja? Kinek mi vált be? Félek ettől, de muszáj mennem.
2014. febr. 5. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen ne osonj szerintem, mond el neki hogy anya megy dolgozni, és mire felébred itthon leszel, legyen jó kislány és játszon sokat apával. Ha nem tud róla hogy elmész, csak ugy úgy hipp hopp eltünsz, az tuti hogy kiborul a bili..... Pár alkalom és megszokja, megérti. Persze apucinak lesz kicsit nehezebb
2014. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! 12 órázom,nappal,éjjel váltásban. Éjszakás búcsúzás eleinte nehezen ment, volt sírás rívás, de hamar megtanulták a gyerekek,h reggel mikor fel kelnek otthon vagyok. Még kisebb volt a lányom,14 hónapos,mikor már mentem éjszaka is melózni. Eleinte vittem kisebb meglepit haza nekik munka után(kicsi csoki,süti, gumicukor stb.)
2014. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok lemaradt. Mindenképpen búcsúzni kell,nem szabad kiosoni.És előtte már tudatosítsd benne,h este apával alszik.Búcsút zárd rövidre, anya elmegy dolgozni,szeretlek, vigyázz apára,reggel mikor ébredsz jövök haza. Puszi és kifordul ...nehéz...
2014. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem fogok osonni. Biztos érez valamit, mert a pici kora óta tartó jól alvás felborult, sokszor felkel este és az ölemben alszik vissza. Remélem, hamar megszokja.
2014. febr. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!